Autoelektrikár/Diagnostik

GROUP M, a.s.

Miesto práce
BMW Group M, a.s., Harmincova 2/B, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacPlus výkonnostná odmena od množstva a kvality odvedenej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečiť opravu a údržbu BMW vozidiel v súlade s predpismi závodu BMW a BMW dealerstvom
- správne diagnostikovať poruchu vozidla a odporučiť primeraný spôsob opravy
- pri každej objednávke efektívne komunikovať so servisným poradcom a pracovníkom náhradných dielov
- presne evidovať a zdokumentovať všetky zrealizované práce
- dodržiavať bezpečnostné pokyny a pravidlá
- dodržiavať vnútorné štandardy a normy spoločnosti, zásady bezpečnosti práce a ochrany pred požiarmi
- zabezpečiť merania a nastavenie geometrie
- zabezpečiť výmenu káblov, všetkých elektrických rozvodov
- zabezpečiť servis klimatizácie, rádia, elektrických okien, palubného počítača
- účasť na školeniach a vzdelávacích aktivitách

- práca v mladom, dynamickom kolektíve, v príjemnom prostredí luxusného showroomu.
- príspevok na stravovanie
- bezplatný pracovný odev a pracovné a ochranné pomôcky
- možnosť rozšírenia odbornej spôsobilosti formou školení
- benefity pri nákupe vozidla a servisných prácach

Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorých životopis bude spĺňať požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- disponovanie odbornými teoretickými vedomosťami a praktickými zručnosťami technického charakteru
- zručnosť v oblasti konštrukčných a technologických postupov
- schopnosť samostatne spracovávať dokumentáciu vykonaných prác
- disponovať základmi elektrotechniky, automatizácie a elektroniky
- schopnosť obsluhovať potrebné pracovné stroje a zariadenia
- ovládať technológiu opráv
- ovládať a dodržiavať bezpečnostné predpisy, normy a legislatívu
- schopnosť pracovať v tíme
- uplatňovať moderné metódy, technológie
- byť samostatný, zodpovedný, iniciatívny, logicky myslieť

Autorizovaný servis vozidiel BMW a MINI.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3452982  Dátum zverejnenia: 13.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac