Kontrolór kvality v potravinárstve

GROTTO, a.s.

Miesto práce
Bartošova Lehôtka
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda 1000€ v hrubom + variabilná zložka 100€ a dochádzkový bonus 50€. Možnosť kariérneho rastu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vstupná , medzioperačná, výstupná kontrola surovín, medziproduktov, finálnych výrobkov
- kontrola dodržiavania chladiarenského reťazca
- kontrola dodržiavania požiadaviek na osobnú a prevádzkovú hygienu
- senzorické hodnotenie surovín a finálnych produktov
- príprava degustácií
- vedenie výrobnej dokumentácie
- odber vzoriek
- sledovanie legislatívnych zmien v rámci EÚ a SR a ich aplikácia v praxi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

so zameraním na potravinárstvo výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

- prehľad o technologických, potravinárskych procesoch - výhodou
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie
- prax na podobnej pozícii výhodou
- výhoda : praktická skúsenosť s riadením systému manažérstva kvality, vykonávanie interných auditov, obhajovanie odberateľských alebo certifikačných auditov
- anglický jazyk - výhodou

Firma Grotto, a.s. vznikla v roku 1997 a len vďaka vám trvá dodnes. Zaoberáme sa výrobou bagiet, bagetiek, tortíl, sendvičov a panín. Počas 25 rokov sme neustále zlepšovali receptúry a skvalitňovali výber dodávateľov, aby ste z našich produktov mali ten najlepší pôžitok. Naša výroba sa stále rozrastá a preto hľadáme do nášho tímu nových kolegov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4795705  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac