Hlavný účtovník / účtovníčka

GROTTO, a.s.

Miesto práce
Bartošova Lehôtka
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 200 EUR/mesiacfinálna mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Do nášho účtovného tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu hlavného účtovníka. Radi by sme privítali človeka so skúsenosťami a zmyslom pre zodpovednosť. Plusom je tímový duch, ochota učiť sa a pozitívna energia.

- účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr,
- technické účtovníctvo formou importov a ich kontrola
- účtovanie bankových výpisov
- účtovanie skladov, mesačné kontroly skladov
- účtovanie interných dokladov a mesačná inventarizácia účtov
- účtovanie a správa majetku
- účtovanie mzdových podkladov
- zostavovanie daňových priznaní k DPH
- zostavovanie daňových priznaní k dani z príjmov
- zostavovanie účtovnej závierky spoločnosti
- odsúhlasovanie a inventarizácie účtov, kontrola hlavnej knihy
- zastrešovanie auditu spoločnosti
- finančné účtovníctvo
- štatistika, hlásenie pre NBS, iné
- komunikácia s obchodnými partnermi, štátnymi inštitúciami/úradmi
- aktívny prístup počas uzávierok, komunikácia s prevádzkami
- ostatné úlohy na základe požiadaviek nadriadeného​

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí, budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho výberového kola.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Daňová legislatíva - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- znalosť daňových a účtovných zákonov
- prax v oblasti účtovníctva spoločnosti
- precíznosť, presnosť, samostatnosť, analytické myslenie
- schopnosť zvládať vysoké pracovné nasadenie, dodržanie termínov
- PC zručnosti, práca s programom MS Excel, MS Word
- znalosť MS DYN. NAVISION výhodou
- orientácia na výsledky
- profesionálne vystupovanie

Firma Grotto, a.s. vznikla v roku 1997 a len vďaka vám trvá dodnes. Zaoberáme sa výrobou bagiet, bagetiek, tortíl, sendvičov a panín. Počas 25 rokov sme neustále zlepšovali receptúry a skvalitňovali výber dodávateľov, aby ste z našich produktov mali ten najlepší pôžitok. Naša výroba sa stále rozrastá a preto hľadáme do nášho tímu nových kolegov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kuzmická
E-mail: poslať životopis
ID: 4511911  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac