Správca budov a majetku

GROTTO, a.s.

Miesto práce
Bartošova Lehôtka
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacod 1200 Eur + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa budov, pozemkov a majetku v správe zamestnávateľa
- správa liniek a iných zariadení v prevádzke, zadeľovanie a organizácia práce podriadeným pracovníkom
- vykonávanie a dohľad pri servisných, údržbárskych a stavebných prácach realizovanými externými dodávateľmi
- zodpovednosť za plynulú prevádzku výrobných liniek
- navrhovanie plánu a realizácia údržby budov, strojov a zariadení
- sledovanie čerpania nákladov a výnosov na dodávky a služby spojené so správou nehnuteľností
- zabezpečovanie činností vyplývajúcich z platnej legislatívy pre vyhradené technické zariadenia budov, strojov
- zodpovednosť za prevádzkovanie inžinierskych sietí ( trafostanice, vodné stavby ...)
- vedenie aktuálnej dokumentácie k nehnuteľnostiam - pre stavby a zariadenia ( projektová dokumentácia, stavebné povolenia, kolaudačné rozhodnutia, povolenia na prevádzku,...)
- riadenie energetiky v spoločnosti, evidovanie meradiel a vyhodnocovanie spotrieb vrátane prípravy podkladov k fakturácii (elektrina, voda, plyn ...)
- zodpovednosť za dodržiavanie noriem z oblasti životného prostredia, odpadového hospodárstva, v oblasti vôd a ochrany ovzdušia
- príprava podkladov k uzatváraniu zmlúv na prenájom
- poskytovanie podkladov pre realizáciu tendrov pre výber najvýhodnejších dodávateľov, realizovať prieskumy trhu
- report výsledkov, porovnávanie, analýza a v prípade potreby implementácia nápravných opatrení

- trvalý pracovný pomer v stále sa rozvíjajúcej spoločnosti;
- týždenný pracovný úväzok 37,5 hod.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis.

U všetkých dokumentov zaslaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie (stavebné, elektrotechnické)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax min. 3 roky
- technická zručnosť nutná
- analýza a riešenie problémov
- organizačné schopnosti a vedenie ľudí, tímová práca
- informačná, technická, digitálna a ekonomická gramotnosť
- samostatnosť, rozhodnosť
- tvorivosť
- komunikácia, prezentovanie
- flexibilita a spoľahlivosť

Firma Grotto, a.s. vznikla v roku 1997 a len vďaka vám trvá dodnes. Zaoberáme sa výrobou bagiet, bagetiek, tortíl, sendvičov a panín. Počas 25 rokov sme neustále zlepšovali receptúry a skvalitňovali výber dodávateľov, aby ste z našich produktov mali ten najlepší pôžitok. Naša výroba sa stále rozrastá a preto hľadáme do nášho tímu nových kolegov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3767251  Dátum zverejnenia: 26.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac