Vodič vnútroštátnej nákladnej dopravy (čistá mzda až do výšky 1300 EUR aj pre uchádzačov v dôchodkovom veku)

GROPO Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 45/62, Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
624 - 1 550 EUR/mesiaczákladná zložka + cestovné náhrady, prémie a osobné ohodnotenie. Možnosť dosiahnutia sumy až 1500,- EUR v hrubom už počas skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie vnútroštátnych resp. regionálnych prepráv nákladným vozidlom typu SCANIA.
- Pristavenie vozidla na miesto náklady alebo vykládky v čase na základe inštrukcií personálu spoločnosti.
- Komunikácia s dispečermi.
- Disciplinované a slušné reprezentovanie spoločnosti pri styku s obchodnými partnermi hlavného odberateľa.
- Zodpovedný prístup k zverenému firemnému majetku.

Pre začiatočníkov naša spoločnosť s viac ako dvadsaťročnou tradíciou na trhu zabezpečí dôkladné zaškolenie do odboru.
Pracovná pozícia vhodná aj pre uchádzačov v dôchodkovom veku s totožnými platobnými podmienkami!
Ďalšie výhody pracovnej pozície sú:
- seriózne ohodnotená práca (zákonné nočné a víkendové príplatky),
- možnosť nadpriemerného navýšenia mzdy pri vykonaní shuntingových prepráv,
- moderný vozový park,
- vysoká úroveň starostlivosti o vozidlá technikmi našej spoločnosti,
- celodenná pohotovostná servisná a dispečerská služba pre šoférov,
- automatické doplnenie mýtnych jednotiek zamestnancami spoločnosti,
- určenie ideálnej trasy a poskytovanie súčinnosti pri vykonaní prepráv špeditérmi,
- vykonanie prepráv počas pracovných dní (v priemere počas 8 hodinovej pracovnej doby),
- zabezpečené pracovné ochranné oblečenie,
- fixne pridelené vozidlo,
- dynamické pracovné prostredie,
- dlhodobé zamestnanie.

Uprednostňujeme osobné podanie žiadostí resp. životopisov na adrese našej spoločnosti (Hlavná 45/62, 929 01 Dunajská Streda) každý pracovný deň od 9:00 do 18:00.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

C, E

- kvalifikačná karta
- karta vodiča
- zdravotná a psychická spôsobilosť
- zodpovedný prístup
- precíznosť
- flexibilita
- lojalita

Hlavným predmetom činnosti našej materskej spoločnosti je Nákladná cestná doprava (SK NACE 49410), ktorej základňou je zmluva z roku 2000 s akciovou spoločnosťou Metrans /Danubia/, a. s. (HHLA Group Member), na základe čoho prepravujeme námorné kontajnery pomocou dopravnej techniky v strednej Európe.
V súčastnosti prevádzkujeme 115 súprav ťahača s návesmi a zamestnávame približne 140 zamestnancov.
Našim prvoradým cieľom je dosiahnuť maximálnu spokojnosť zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3760001  Dátum zverejnenia: 27.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 624 EUR/mesiac