Можливість для людей з України

Plánovač kvality pre projektový tím

GRONBACH k.s.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 800 EUR/mesiac+ 20% prémie (závisia od pracovného výkonu a dochádzky).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora projektov :
- plánovanie, realizácia a dokumentovanie aktivít kvality počas projektovej fázy ( napr. FMEA, špeciálne požiadavky zákazníkov, control plan, APQP, PPAP),
- validácia vývoja projektu a zabezpečenie naplnenia interných a zákazníckych požiadaviek,
- podpora projektového tímu v oblasti odhalenia a riadenia rizík, problémov a stanovení priorít a vhodných nápravných opatrení,
- definícia požiadaviek, plánovanie, dopytovanie, výber, objednávanie štandardných meracích zariadení,
- podpora počas prototypovej, pred –sériovej a sériovej fázy v oblasti zabezpečenia kvality produktu a procesu,
- posudzovanie, dokumentovanie a reportovanie stavu projektov v jednotlivých fázach projektu a pre vzorkovanie.

Podpora sériovej výroby:
- tvorba, aktualizácia a zmenová služba pre skúšobné plány, meracie postupy, pomocné predpisy, nastavovacie postupy pre skúšobné stanice a ostatnú riadenú dokumentáciu,
- monitorovanie kľúčových ukazovateľov kvality, ich analýza a podpora tímu pri identifikácii koreňovej príčiny, ako aj návrhu nápravných a preventívnych opatrení.

Podpora pri zmenovom konaní (dizajnu, nových dodávateľov, nových nástrojov, procesov, strojov a liniek):
- účasť na plánovaní a zhodnotení rizík,
- analýza, interpretácia výsledkov,
- presadzovanie a zabezpečenie interných a externých požiadaviek na kvalitu produktu a procesu,
- plnenie ďalších špecifických úloh a povinností súvisiacich s výkonom práce.

- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- zabezpečený adaptačný proces,
- adekvátne platové ohodnotenie,
- moderné pracovné prostredie a dynamický kolektív,
- fitness centrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
- jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom,
- apartmány v Tatrách určené na rekreáciu zamestnancov a rôzne iné benefity.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám pošlite Váš životopis aj v cudzom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- skúseností s metodikami 8D, FMEA, Control plán a MSA sú podmienkou,
- minimálne dvojročná prax v odbore kvality je nutná ,
- vítané sú skúsenosti v oblasti kvality v automotive,
- výborné komunikačné schopnosti a analytické myslenie,
- znalosť cudzieho jazyka je podmienkou , komunikácia na dennej báze (slovom aj písmom),
- skúseností s auditorovaním dodávateľov (VDA 6.3),
- schopnosť tímovej práce, zvládanie stresových situácií.

Spoločnosť Michatek, stála súčasť skupiny Gronbach, zmenila názov a od 5.5.2021 sa volá GRONBACH k.s.
Názov dostala podľa nášho zakladateľa pána Gronbacha. Týmto krokom sa oficiálne aj svojím menom hlásime k našim spoločným hodnotám, histórií a renomé.
GRONBACH k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je výrobcom OEM zariadení pre svetové značky kuchynskej techniky a dodávateľom zostáv a komponentov (mechanických a dekoratívnych) pre širokú škálu kuchynských spotrebičov.
Sledujte nás aj na: https://www.facebook.com/gronbachslovensko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4419866  Dátum zverejnenia: 13.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac