Údržbár, skladník (Ref. č.: 2019002)

Grolmus a spol. s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
31.3.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba administratívnych a skladových priestorov, okolia, zimná údržba, preventívne, opravárenské a údržbárske práce, vedenie skladovej evidencie, príjem a výdaj tovaru a materiálu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Progresívne odmeňovanie podľa pracovného výkonu od 650 EUR

So žiadosťou pošlite krátky motivačný list s preukázateľnými výsledkami Vašej práce a víziu, čo by ste chceli v horizonte 15 rokov dosiahnuť. Upednostníme tých uchádzačov, ktorý priložia vlastne vyrobený výrobok alebo výsledok svojej práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatná tvorivá činnosť, ochota prevziať plnú hmotnú zodpovednosť.
Osvedčenie min. §22 Samostatný elektrotechnik

Sme firma, ktorej hlavným cieľom je zvýšiť energetickú účinnosť zariadení používaných v budovách. Výsledkom je navrhnuté najlepšie riešenie pre zákazníka, ktoré dbá na maximálne využitie primárnych zdrojov obnoviteľnej energie, rekuperácie energií a minimalizovania spotreby energií na používaných zariadeniach.
Aby sme tieto ciele mohli zabezpečiť, ponúkame zákazníkom všetky technické zariadenia do rodinných domov a bytov. Táto oblasť je veľmi dynamická a technologický rozvoj v tejto oblasti je veľmi rýchly. Preto každý člen nášho tímu musí byť ochotní rozširovať si svoje vedomosti, kompetencia ako aj oblasti svojej pôsobnosti.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

M. Gorkého 245/14
971 01 Prievidza
ID: 3611099   Dátum zverejnenia: 28.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Progresívne odmeňovanie podľa pracovného výkonu od 650 EUR