Logo Grohe Slovakia s.r.o.

Project Manager SK

Grohe Slovakia s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripojte sa k nášmu tímu a staňte sa hybnou silou v oblasti stavebného priemyslu na Slovensku!

Čo Vás čaká:

Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových projektov a zákazníkov v stavebnom priemysle.
Podpora rozvoja silného obchodného segmentu stavebných projektov.
Budovanie siete s renomovanými architektmi, developermi a stavebnými firmami na trhu.
Tvorivá úloha vytvárania cenových ponúk a produktových odporúčaní špecificky pre stavebný sektor.
Účasť v regionálnom projektovom predajnom tíme so zameraním na stavebné projekty.

Čo ponúkame:
Inšpiratívne pracovné prostredie, kde budete mať príležitosť rozvíjať svoj potenciál.
Moderné nástroje a zdroje pre nadštandardný zákaznícky servis v oblasti stavebného priemyslu.
Možnosť stať sa kľúčovým hráčom v poskytovaní prvotriednych stavebných riešení (sanita) pre národné projekty.
Pridajte sa k nám a pomôžte nám formovať budúcnosť stavebného priemyslu na Slovensku!

Nutná prax na obchodnej pozícii minimálne 2 roky, aktívny predaj nutný.

motivujúce mzdové ohodnotenie
služobné vozidlo aj na súkromné účely
iPhone aj na súkromné účely
kurzy anglického jazyka
multišportka
príspevok na stravovanie
príspevok na voľnočasové aktivity
lekárska starostlivosť
možnosť zamestnaneckých nákupov
9 dní happy days / rok
teambuildingové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Workspace - Pokročilý
SalesForce - Základy

Vodičský preukaz

B

organizačné schopnosti, komunikatívnosť, znalosť obchodného vyjednávania, prezentačné zručnosti

prax na obchodnej pozícii nutnosťou

GROHE je popredným svetovým výrobcom sanitárneho vybavenia a globálnou značkou zameranou na poskytovanie inovatívnych vodných riešení. Produkty značky GROHE sa po desaťročia opierajú o kľúčové hodnoty – Design, Technológia, Kvalita a Udržateľnosť. Ponorte sa do sveta GROHE a objavte jedinečný zážitok z vody – „Pure Freude an Wasser“.

Kontakt

ID: 4781149  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 350 EUR/mesiac