Logo Grizzly s.r.o.

Dermatológ - dermatologička alebo plastický chirurg.

Grizzly s.r.o.

Miesto práce
Kráľovská 811/34, Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
13.5.2024
2 000 - 4 000 EUR/mesiacPlatové podmienky : Odmena z každého úkonu vo výške 40 až 50 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inzerujeme pre klienta Prescli

Hľadáme do novo otváranej estetickej kliniky PRESCLI dermatológa-dermatologičku na rôzne úkony s kožou estetickej medicíny. Odstraňovanie znamienok, botox, kyselina hyaluronová a rôzne typy zákrokov s laserovými prístrojmi. (Plastický chirurg - viečka a podobne)

Na ošetrenia kože laserovými prístrojmi zabezpečujeme školenie so záverečným certifikátom.

Veľmi výhodne finančné ohodnotenie. Nové vysoko-moderné pracovisko a najnovšie typy prístrojov ako Frakčný CO2 laser, Q-Switch YAG laser, Alexandritový laser, Diodový laser, 7D HIFU.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dermatológ, chirurg

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Základnou požiadavkou sú skúsenosti s injekčnými zákrokmi ako botox a kyselina hyaluronová.

PRESCLI je jednou z najmodernejších kliník laserovej estetickej medicíny na Slovensku. Od nášho vzniku v roku 2024 je hlavným cieľom a poslaním kliniky PRESCLI ponúknuť zákazníkom vždy najnovšie a najefektívnejšie metódy ošetrení tela vďaka tým najmodernejším prístrojom.

Dostupnosť tých najobľúbenejších a svetovo uznávaných estetických ošetrení poskytujeme v našich nových reprezentatívnych priestoroch vybavených v súlade s poskytovaním maximálneho komfortu a dosiahnutím absolútnej spokojnosti našich klientov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Práznovský
Tel.: +421905462041
E-mail: poslať životopis
ID: 4812730  Dátum zverejnenia: 20.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac