Можливість для людей з України

Vedúci skupiny, robotník - Sanačné práce

Grizzly s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacPravidelné odmeny za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obnova starých nefunkčných hydroizolácií na rodinných domoch a objektoch. Používame metódu podrezávania muriva strojovou pílou a diamantovým lanom. Každého zamestnanca si riadne zaškolíme. Hľadáme šikovných ľudí s precíznosťou pre prácu.
Maďarský jazyk výhodou.
Vhodné pre uchádzačov do 20km od mesta Šaľa.

Mesačné prémie, preplacanie času cestovania autom na stavbu: platíme 5€/h

Na stavby sa jazdí s firemným vozidlom v partie cca 3 až 4 členov. Viac info na www.podrezavaniemuriva.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Zmysel pre presnosť, technické myslenie

PRESCLI je jednou z najmodernejších kliník laserovej estetickej medicíny na Slovensku. Od nášho vzniku v roku 2024 je hlavným cieľom a poslaním kliniky PRESCLI ponúknuť zákazníkom vždy najnovšie a najefektívnejšie metódy ošetrení tela vďaka tým najmodernejším prístrojom.

Dostupnosť tých najobľúbenejších a svetovo uznávaných estetických ošetrení poskytujeme v našich nových reprezentatívnych priestoroch vybavených v súlade s poskytovaním maximálneho komfortu a dosiahnutím absolútnej spokojnosti našich klientov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2217635  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac