Reagujte bez životopisu

Marketingový špecialista pre slovenský trh

GRIZLY.CZ

Místo práce
Chválkovice 696, Olomouc 9, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 300 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme skúseného marketingového špecialistu, ktorý sa pripojí k nášmu tímu a pomôže nám rozvíjať našu značku na Slovensku. Ak máte vášeň pre marketing, ste kreatívny, a máte skúsenosti s prácou na slovenskom trhu, radi by sme Vás spoznali!

Čo vás čaká:

  • Spolupráca s marketingovým tímom pri vytváraní, navrhovaní a realizácií marketinových kampaní, ktoré budú odpovedať špecifickým potrebám a trendom na slovenskom trhu.
  • Mapovanie a sledovanie konkurencie, vyhľadávanie nových príležitostí (lokálne značky, produkty a pod.).
  • Nadväzovanie vzťahov s externými partnermi a influencermi na slovenskom trhu, ktoré budú odpovedať špecifickým potrebám a trendom na slovneskom trhu.
  • Zodpovednosť za tvorbu a správu obsahu pre naše marketingové kanály, ktoré budú rezonovať s cieľovou skupinou na Slovensku.
  • Podieľanie sa na contente pre web, e-mail, social.
  • Podieľanie sa na plnení plánov a tržieb.
  • Pomoc pri plánovaní MKT plánu - sviatky, zvyky, tradície.

Čo od vás očakávame:

  • Skúsenosti v oblasti marketingu s dôrazom na slovenský trh.
  • Kreatívny prístup a schopnosť prinášať inovantívne myšlienky do tímu.
  • Schopnosť analyzovať trh a prispôsobiť marketingové stratégie.
  • Znalosti a skúsenosti s marketingovými nástrojmi a metrikami alebo skúsenosti s digitálnym marketingom a sociálnymi médiami.
  • Komunikačné schopnosti a schopnosť efektívne spolupracovať s ostatnými členmi tímu.
  • Skúsenosti v e-commerce výhodou.
  • Znalosť maďarštiny výhodou.

Čo ti ponúkame:

  • Interný tím odborníkov, ktorí sú pripravení podeliť sa o svoje znalosti a skúsenosti,
  • Investícia do tvojho vzdelávania a kariérneho rastu,
  • Vstupenka do sveta úspešného olomouckého e-commerce byznisu,
  • Absolútnu slobodu presadzovať svoje nápady a ambície,
  • Priestor pre sebarealizáciu v prostredí mladej dynamickej firmy,
  • Možnosť nahliadnuť do ďalších marketingových oborov,
  • Práca na rozmanitých projektoch,
  • Možnosť práca remote,
  • Príjemné, priateľské a osviežujúce pracovné prostredie,
  • Osobné občerstvenie na pracovisku,
  • Skvelé tímové akcie a firemné udalosti,
  • Zamestnaneckú zľavu na všetky potraviny v našom e-shope,
  • Stravenkovú karta,
  • Benefitný program na voľnočasové aktivity,
  • Sick days a Grizly day,Multisportku,
  • Mzda: 1 600 - 2 000 EUR
  • Zázemnú, stabilnú a prosperujúcu spoločnosť.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 4780044  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/měsíc