Technický dozor - HVAC

Grinity s.r.o., organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste technicky orientovaní a radi riešite detail, zlepšenie a inováciu? Bavia Vás kontrolné aktivity, projektová komerčná stavba (administratívne budovy, výrobné a logistické haly, obchodné centrá, siete retailových predajní atď.). Chcete zúročiť znalosti a zručnosti projektanta alebo TZB HVAC špecialistu? Chcete odborne rásť a rozvíjať sa? Hľadáte prácu na HPP, work life balance, otvorenú firemnú kultúru a priateľské prostredie?

Náplň práce:

1. Kontrola projektovej dokumentácie stavby - účasť na Kontrolných dňoch, spracovanie pripomienok k dokumentácii stavby (DUR, DSP, DPS), Value Engineering

2. Kontrola prác na stavbe

  • Spracovanie pripomienok k Technologickým predpisom dodávateľa (TP).
  • Pravidelná kontrola kvality prác na stavbe.
  • Fyzická kontrola kvantity prác.
  • Kontrola vykonávania a účasť na predpísaných skúškach a testoch vr. komplexných skúšok.
  • Na vyžiadanie účasť na KD stavby, prípadne na špeciálnych / koordinačných rokovaniach profesií.
  • Spolupráca pri kontrole odstraňovania chýb a nedorobkov z kolaudácie a preberania diela.
  • Kontrola Dokumentácie skutočného prevedenia a potrebných dokladov pre kolaudačné konanie (revízie, skúšky, protokoly o zhode, apod.).

3. Odborná spolupráca

  • Spracovanie pripomienok k ponukám uchádzačov v rámci výberových konaní objednávateľa.
  • Spracovanie technických pripomienok k relevantným Zmenovým listom.
  • Spracovanie pripomienok k vzorkám predloženým v rámci procesu schvaľovania vzoriek.

Požadujeme:

  • Základná znalosť technických aspektov výstavby a developmentu budov
  • Prax v oblasti pozemných stavieb výhodou
  • VŠ vzdelanie v oblasti stavebníctva
  • SJ (plynne/rodený hovorca), AJ (pokročilá slovom i písmom)
  • Flexibilný prístup, schopnosť krátkodobo cestovať a pracovať ako na lokálnej, tak na medzinárodnej úrovni
  • Systematickosť, presnosť a orientáciu na výsledok
  • Dobré analytické a komunikačné zručnosti
  • Vodičský preukaz sk. B

Ak ste odpovedali áno, môžeme Vám ponúknuť:

  • Možnosť kariérneho rastu a rozvoja pri spolupráci na významných projektoch pre slovenských i medzinárodných klientov
  • Pozícia s vysokým stupňom samostatnosti
  • Možnosť práce na plný aj skrátený úväzok, flexibilný pracovný čas
  • Dobré mzdové ohodnotenie zodpovedajúce znalostiam a skúsenostiam plus štvrťročné bonusy (mzda od ...)
  • Benefitný program: stravenkový paušál, 5 týždňov dovolenky
  • Jazykové kurzy, vzdelávacie programy v oblasti odbornej i soft skills
  • Priateľské prostredie, teambuildings a neformálna firemná kultúra
  • Práca na HPP, zmluva na dobu neurčitú
  • Nástup ihneď/dohodou

Pokiaľ ste dočítali až sem, ponúkame vám príležitosť v našej spoločnosti. Grinity pôsobí viac ako 20 rokov ako najvýznamnejší inovátor v rámci stavebného a nehnuteľného trhu v oblasti strednej Európy. Sme konzultačná spoločnosť, riešime projekty od architektonickej štúdie až po realizáciu. U nás môžete využiť vaše znalosti, skúsenosti a posúvať sa ďalej. Viac informácií o našej spoločnosti www.grinity.com.

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, budeme sa tešiť na Váš štruktúrovaný životopis v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Projektový manažment v stavebníctve

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4787484  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac