Mobile Developer

Greyson Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacFinálna úroveň celkovej mzdy môže byť aj vyššia - je závislá od individuálnych skúseností a schopností vybraného kandidáta, minimálne však na úrovni Základnej zložky mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Mobile Developer budeš mať možnosť participovať na rôznych nových projektoch v oblasti bankovníctva, poisťovníctva a telekomunikácií. Budeš mať príležitosť navrhnúť nové systémové platformy, pomáhať klientom pri ich integráciách, implementácii a vývoji... .

Aktuálne budujeme úplne nový tím, ktorý má dodať nášmu klientovi kompletné riešenie pozostávajúce z Android a iOS aplikácií. Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosť s:

  • programovaním natívnych aplikácií Android a iOS
  • návrhom architektúry mobilných aplikácie
  • novými technológiami napr. Kotlin

• Prípadná možnosť práce z Home Office
• Záleží nám na Tvojom kariérnom raste a rozvoji - ponúkame transparentný kariérny model s pravidelným polročným hodnotením
• Poskytneme Ti množstvo vzdelávacích kurzov, školení i odborné certifikácie
• Budeš mať možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch v Bratislave i zahraničí
• Užiješ si 5 dní plateného voľna navyše
• Zaplatíme Ti každý rok Vilu v inej dovolenkovej destinácii
• Organizujeme pre Teba rôzne športové aktivity a môžeš využiť aj MultiSport kartu
• Máš možnosť získať Baby Bonus a Referral bonus
• Máme bohatý Greyson Social life :) - zažiješ s nami kopec zážitkov aj mimo práce
• Uvedomujeme si našu spoločenskú zodpovednosť - spolu s nami budeš mať možnosť zapojiť sa do rôznych dobročinných aktivít

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Telefonicky však budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Ďakujeme za pochopenie

Greyson HR Tím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Android - Pokročilý
Kotlin - Pokročilý
Swift - Pokročilý
iOS - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Greyson je lídrom v manažmente a realizácii projektov systémovej integrácie pre bankový sektor na Slovensku a v Čechách. SK a CZ Greyson tvorí viac ako 250 profesionálov s rozmanitým biznis a technickým zameraním: projektoví manažéri, IT architekti, biznis konzultanti, developeri, testeri, IT a biznis špecialisti. Vďaka našim ľuďom sme sa od r. 2007 rozrástli na jednu z popredných consultingových spoločností v Česku a na Slovensku. A stále rastieme.

Consulting. Pomáhame top firmám analyzovať, vytvárať a transformovať ich biznis model,
organizáciu a technológie, so zameraním najmä na bankovníctvo.

Informačné technológie. Našim klientom dodávame IT riešenia na mieru a ponúkame
služby business intelligence, integrácie, dátovej migrácie a technologického poradenstva.

Testovanie. Dodávame komplexné riešenia pre test manažment, exekúciu testovania a
manažment kvality s možnosťou outsourcingu testovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Gajdošová
Tel.: +421902435494
E-mail: poslať životopis
ID: 4012532  Dátum zverejnenia: 16.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac