BI Analytik / Developer

Greyson Consulting s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1800 EUR brutto / mes. Finálna úroveň celkovej mzdy môže byť aj vyššia a je závislá od individálnych skúseností, schopností vybraného kandidáta, minimálne však na úrovni Základnej zložky mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojimi úlohami bude hlavne:

• návrh, vývoj a údržba nových funkcionalít a riešení na platforme MS SQL Server
• podpora implementovaných riešení, ich rozširovanie a modifikácia
• analýza používateľských požiadaviek, návrh technických špecifikácií
• podpora spracovania DWH
• podpora pri testovaní vyvíjaných riešení
• participácia na pravidelných releasoch, implementácia releasov
• tvorba skriptov pre potreby migrácie dát medzi jednotlivými systémami (T-SQL skripty)
• zodpovednosť za tvorbu technickej dokumentácie

• MDS (Master Data Services) – 20%
• SSIS (SQL Server Integration Services) - Integrácie / Vývoj – 40%
• SSAS (SQL Server Analytical Services) - 30%

• Možnosť podieľať sa na rôznorodých a zaujímavých projektoch
• Vzdelávacie kurzy, školenia, odborná certifikácia
• Transparentný kariérny model s pravidelným polročným hodnotením práce
• Flexibilná pracovná doba
• Športové aktivity, Teambuildingy, Baby Bonus, Referral bonus program
• Možnosť občasnej práce z domu / home office
• Bonusová dovolenka
• Občerstvenie na pracovisku
• Možnosť zahraničných pracovných ciest
• Práca v mladom, dynamickom a inšpiratívnom kolektíve
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú

Vopred ďakujeme veľmi pekne za zaslanie Tvojho životopisu, ako aj o záujem pracovať v spoločnosti Greyson.
Tvoju reakciu starostlivo posúdime.

Greyson HR Team

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Hľadáme kolegu s aktívnym prístupom k riešeniu projektových otázok, vynikajúcimi schopnosťami riešiť problémy, ktorý sa dokáže rýchlo učiť a rád pracuje v tíme.

• Vynikajúca znalosť MS SQL serveru (business intelligence/enterprise) z pohľadu technológií
• Technológie SSIS (integration), SSAS (analytical), MDS (MDM), XL Cube
• Praktické skúsenosti s tvorbou reportov
• Praktické skúsenosti pri tvorbe analytických kociek v SSAS
• Skúsenosti s tvorbou MDS číselníkov a hierarchií
• Transformácia dát v SSIS
• T-SQL
• Nice-to-have – PowerBI / XLCubed / ClikView

Greyson je lídrom v manažmente a realizácii projektov systémovej integrácie pre bankový sektor na Slovensku a v Čechách. SK a CZ Greyson tvorí viac ako 250 profesionálov s rozmanitým biznis a technickým zameraním: projektoví manažéri, IT architekti, biznis konzultanti, developeri, testeri, IT a biznis špecialisti. Vďaka našim ľuďom sme sa od r. 2007 rozrástli na jednu z popredných consultingových spoločností v Česku a na Slovensku. A stále rastieme.

Consulting. Pomáhame top firmám analyzovať, vytvárať a transformovať ich biznis model,
organizáciu a technológie, so zameraním najmä na bankovníctvo.

Informačné technológie. Našim klientom dodávame IT riešenia na mieru a ponúkame
služby business intelligence, integrácie, dátovej migrácie a technologického poradenstva.

Testovanie. Dodávame komplexné riešenia pre test manažment, exekúciu testovania a
manažment kvality s možnosťou outsourcingu testovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Mišovcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3341473  Dátum zverejnenia: 15.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1800 EUR brutto / mes. Finálna úroveň celkovej mzdy môže byť aj vyššia a je závislá od individálnych skúseností, schopností vybraného kandidáta, minimálne však na úrovni Základnej zložky mzdy.