PMO Assistant - pozícia vhodná pre študenta

Greyson Consulting s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 8/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/-gyňu do tímu, ktorý/-á bude pracovať v Bratislave na projekte pre jednu z najväčších slovenských bánk. Náplňou práce bude pomoc projektovým manažérom s administratívnymi a operatívnymi úlohami súvisiacimi s bankovými štandardami a managementom projektových tímov. Pozícia je vhodná pre všetkých študentov, ktorí chcú vstúpiť do projektového života tou správnou nohou.

Náplň práce:
• Podpora projektových manažérov a celého tímu v priebehu celej fázy projektu
• Pomoc pri organizovaní, realizácií a uskutočňovaní projektu
• Dodržiavanie časového harmonogramu, rozpočtu projektu - administratíva projektu, plánovanie, výkazy
• Príprava podkladov pre mesačnú fakturáciu a predanie účtovníčke
• Zabezpečenie vstupných školení pre zamestnancov a dohľad nad ich účasťou
• Tvorba a aktualizovanie databázy zamestnancov, štatistík a metodík projektu
• Back office support

• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť profesného rastu - po ukončení VŠ možnosť pracovať ako Business Konzultant
• Teambuildingy a skvelá firemná kultúra
• Možnosť podieľať sa na rôznorodých a zaujímavých projektoch
• Práca v mladom, dynamickom a inšpiratívnom kolektíve

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Telefonicky však budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

ďakujeme za pochopenie

Greyson HR Tím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Project - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vynikajúce organizačné schopnosti
• Profesionálne komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie, zdravá asertivita
• Proaktívny a časovo flexibilný prístup k práci
• Dôslednosť, precíznosť, diskrétnosť, spoľahlivosť, samostatnosť
• Znalosť slovenského / českého jazyka je podmienkou

Greyson je lídrom v manažmente a realizácii projektov systémovej integrácie pre bankový sektor na Slovensku a v Čechách. SK a CZ Greyson tvorí viac ako 250 profesionálov s rozmanitým biznis a technickým zameraním: projektoví manažéri, IT architekti, biznis konzultanti, developeri, testeri, IT a biznis špecialisti. Vďaka našim ľuďom sme sa od r. 2007 rozrástli na jednu z popredných consultingových spoločností v Česku a na Slovensku. A stále rastieme.

Consulting. Pomáhame top firmám analyzovať, vytvárať a transformovať ich biznis model,
organizáciu a technológie, so zameraním najmä na bankovníctvo.

Informačné technológie. Našim klientom dodávame IT riešenia na mieru a ponúkame
služby business intelligence, integrácie, dátovej migrácie a technologického poradenstva.

Testovanie. Dodávame komplexné riešenia pre test manažment, exekúciu testovania a
manažment kvality s možnosťou outsourcingu testovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Mišovcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3103585  Dátum zverejnenia: 11.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou