IT Recruiter

Greyson Consulting s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacFinálna výška mzdy je závislá od individuálnych skúseností a schopností vybraného kandidáta, minimálne však na úrovni Základnej zložky mzdy. Finančné ohodnotenie je navyše doplnené aj o motivačnú zložku - odmenu za obsadenie internej pozície, tzv. REFERRAL bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako IT Recruiter budeš mať príležitosť venovať sa komplexnému núboru v internom česko-slovenskom tíme.
Dostaneš príležitosť rásť a rozvíjať sa v rôznych HR oblastiach, budeš môcť nahliadať na interné fungovanie firmy, spolupracovať s manažmentom na recruitment procese a aktívne sa zapájať do náboru, a podporovať rast a rozvoj firmy svojou HR aktivitou.

Tvoje každodenné zodpovednosti budú rôzne a budú zahŕňať najmä:
  • Recruitment v celej svojej komplexnosti - sourcing, nábor a výber nových kolegov
  • Aktívne vyhľadávanie talentov, vedenie pohovorov, komunikácia s hiring manažérmi
  • Onboarding a adaptácia nových kolegov, Offboarding
  • Aktívna účasť na HR marketingových aktivitách a budovaní značky, interná a externá komunikácia
  • Organizácia a účasť na pracovných veľtrhoch

  • Máš možnosť získať veľmi zaujímavý a motivujúci Referral bonus
  • Záleží nám na Tvojom kariérnom raste a rozvoji - ponúkame transparentný kariérny model s pravidelným hodnotením
  • Poskytneme Ti množstvo vzdelávacích kurzov, školení i odborné certifikácie
  • Budeš mať možnosť podieľať sa na zaujímavých HR projektoch
  • Užiješ si 5 dní plateného voľna navyše
  • Zaplatíme Ti každý rok Vilu v inej dovolenkovej destinácii
  • Cafeteriu, ktorú môžeš využiť aj na Multisport kartu
  • Máme bohatý Greyson Social life :) - zažiješ s nami kopec zážitkov aj mimo práce
  • Uvedomujeme si našu spoločenskú zodpovednosť - spolu s nami budeš mať možnosť zapojiť sa do rôznych dobročinných aktivít

Vopred ďakujeme veľmi pekne za zaslanie životopisu, ako aj o Tvoj záujem pracovať v spoločnosti Greyson.

Všetky životopisy starostlivo posúdime a tešíme sa na spoluprácu :)

Greyson HR Team

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personálny management, Psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Recruiter, Temporary staffing konzultant, Talent Acquisition Specialist

Počet rokov praxe

2

  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti: Personálny management/Psychológia
  • Ideálne 2 roky skúseností v oblasti HR (agentúra alebo interné HR)
  • Skúsenosť s aktívnym vyhľadávaním a rôznymi zdrojmi kandidátov (LinkedIn a iné soc. siete)
  • Excel – pokročilý
  • Výborné organizačné schopnosti, kreativita
  • Dôležitá je schopnosť pracovať samostatne, proaktívne a vždy byť ochotný pomôcť
  • Brať zodpovednosť za svoju prácu, zverené hodnoty a informácie
  • Schopnosť komunikovať s IT špecialistami

Greyson je lídrom v manažmente a realizácii projektov systémovej integrácie pre bankový sektor na Slovensku a v Čechách. SK a CZ Greyson tvorí viac ako 250 profesionálov s rozmanitým biznis a technickým zameraním: projektoví manažéri, IT architekti, biznis konzultanti, developeri, testeri, IT a biznis špecialisti. Vďaka našim ľuďom sme sa od r. 2007 rozrástli na jednu z popredných consultingových spoločností v Česku a na Slovensku. A stále rastieme.

Consulting. Pomáhame top firmám analyzovať, vytvárať a transformovať ich biznis model,
organizáciu a technológie, so zameraním najmä na bankovníctvo.

Informačné technológie. Našim klientom dodávame IT riešenia na mieru a ponúkame
služby business intelligence, integrácie, dátovej migrácie a technologického poradenstva.

Testovanie. Dodávame komplexné riešenia pre test manažment, exekúciu testovania a
manažment kvality s možnosťou outsourcingu testovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Gajdošová
Tel.: +421902435494
E-mail: poslať životopis
ID: 2400093  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac