Real estate broker - nemusíte naberať nehnuteľnosti

Grey SW s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
24.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 - 3000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nemusíte naberať nehnuteľnosti
- nemusíte zadávať nehnuteľnosti do databázy
- nevyhľadávate klientov
- prehliadky a asistencia pri uzatváraní zmlúv
- nehľadáte nehnuteľnosti ani klientelu
- trvalý prísun klientov
- spolupráca na živnostenský list
Túžiš po zmene a vyhovuje ti dynamická práca, ktorá ti umožní uplatniť svoj obchodný potenciál? Teraz máš výnimočnú príležitosť stať sa novým členom nášho vynikajúceho tímu. Budeš pracovať v krásnych priestoroch v centre Bratislavy, miesto kolegov získaš nových priateľov, a s nami sa pobavíš (teambuildingy, športové akcie, vianočné večierky, narodeninové oslavy).

- luxusné kancelárie v modernom business centre
- príjemný kolektív
- vysoké finančné ohodnotenie
- firemný profesionálny fotograf a efektívny on-line marketing
- školenie zdarma
- bonusy
- pravidelné teambuildingové akcie
- prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, týmovej práci a neformálnych vzťahoch

Od záujemcov, ktorí majú záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou, požadujeme zaslanie životopisu s fotkou na : manager@metropolitanestates.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, loajalita
- znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni
- prirodzený vynikajúci komunikačný a obchodný talent
- záujem sa vzdelávať a rozvíjať
- pozitívna osobnosť - hľadáme človeka, ktorý vždy nájde spôsoby, ako to zvládnuť
- vysoký etický kredit a morálne konanie, trestná bezúhonnosť
- asertívne komunikačné schopnosti, nekonfliktná osobnosť
- pomáhať, dobre poradiť a robiť obchody pre spokojnosť všetkých strán

Metropolitan Estates je nadnárodná spoločnosť s pobočkami v USA, Veľkej Británii, Prahe a Bratislave a jedným z najstarších a najzavedenejších spoločností na realitnom trhu. Či už sa jedná o nákup, predaj, prenájom, investíciu alebo development, spolupráca s naším profesionálnym tímom zabezpečí odborné znalosti a podporu podľa Vašich potrieb. Komplexný realitný servis zabezpečujeme na troch kontinentoch pod značkou Metropolitan Estates viac ako 30 rokov. Vždy sa špecializujeme na nehnuteľnosti tej najvyššej kvality.
www.metropolitanestates.sk

Einsteinova 11
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Novotná
E-mail: poslať životopis
ID: 3375158   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 3000 EUR