Reagujte bez životopisu

UV CIPP Technik

Gressus s.r.o.

Místo práce
Hongkong
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsícKvartální a roční výkonnostní bonusy.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní popis:

Technik zodpovědný za organizace a řízení stavebních prací na stavbách v Hong Kongu - rehabilitace inženýrských sítí metodou UV CIPP. Pracovník bude zodpovědný za prohlídku stavby před zahájením prací, kontrolu přípravných prací, koordinaci s klientem, přípravu materiálu, organizaci prací a ovládání technologie, údržbu strojů.

Kvalifikační požadavky:

Zkušenost s technologií UV CIPP na pozici dělník, technik nebo mistr alespoň 1 rok. Manuální zručnost. Základní znalost anglického jazyka.

Co vám můžeme nabídnout

Práci ve firmě s 20 letou zkušeností, nadstandartní mzda, výkonnostní a roční bonusy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 4794971  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc