Hollex Luxury Living - Predajca dizajnového nábytku/min. 1.500 Eur/mesiac

GRESO, s.r.o.

Miesto práce
ATRIUM nábytkový dom, Einstainova 9, Bratislava 85101
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1.500 Euro garantované minimum, zaujímave finančné ohodnotenie, systém provízií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný, kreatíny, odborný predajca, ktorého hlavnou úlohou bude predaj luxusného nábytku a postelí. Konzultácia požiadaviek a potrieb zákazníkov, spracovanie objednávok, cenových ponúk a následovné objednanie tovaru. Prezentácia tovaru spoločnosti klientom, budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi, vedenie ich databázy. Poradenstvo a služby zákazníckeho servisu, zodpovednosť za zverené prostriedky v pokladni a za tovar, účasť na firemných školeniach a marketingových podujatiach. Pracovná doba pondelok - piatok, každá tretia sobota, nedeľa zatvorené. Individuálne voľná po dohode s kolegami.

Interné školenia a školenia v zahraničí, exkluzívne pracovné prostredie, motivujúce pracovné ohodnotenie, priestor na sebarealizáciu. Práca v mladom dynamickom kolektíve.

Profesijný životopis s fotografiou nám zasielajte na emailové adresy hollex@hollex.sk, a v kopii holly@hollex.sk.
K životopisu prosím priložte motivačný list.
Uchádzač zaslaním žiadosti súhlasí s použitím svojich osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov č.428/2002 Z.., v znení neskorších predpisov a dáva súhlas na ich uchovanie počas doby výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.11.2017 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

dizajn, zariadovanie interiérov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
SketchUp - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Nutná prax v obore, znalosť svetových dizajnových značiek, vynikajúce komunikačné a obchodnícke zručnosti, proaktívny a pozitívny prístup k práci, nadšenie a orientácia na zákazníka. Presnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a časová flexibilita. Estetické cítenie, priestorové videnie a schopnosť výtvarného vyjadrenia. Práca v grafických programoch, vedomosti a vzťah k technickej oblasti.

Popredná, rozrastajúca sa dynamická obchodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti predaja luxusného nábytku značiek Minotti, Flexform, Poliform, Varenna, Baxter, Poltrona Frau, Hästens, Vi Spring, atd.. V súčastnosti prevádzkujeme 3 showroomy s dizajnovým nábytkom a kuchyňami na adresách: Nádražná 34, Ivanka pri Dunaji a Dom Nábytku Atrium, Einsteinova 9, Bratislava a v Košiciach, Osloboditeľov 33 - Barca.

Adresa spoločnosti

HOLLEX SLOVAKIA
Nádražná 34
900 28 Ivanka pri Dunaji

Kontakt

ID: 2996804   Dátum zverejnenia: 10.11.2017