Technik pre oblasť TZB

GreMi KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacMzda je predmetom dohody, závisí od schopností a skúseností kandidáta/Mzda sa skladá z pevnej a pohyblivej časti + ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci našej Bratislavskej pobočky sa budete podieľať na realizácii projektov v oblasti TZB – prevažne rezidenčná výstavba a úzko spolupracovať s ľuďmi v tíme. Hľadáme šikovného človeka, ktorý pozná prostredie z oblasti stavebníctva a stavba mu je blízka.

- zodpovednosť za koordináciu prác na stavbe
- zodpovednosť za kvalitu odvedených prác
- priebežná kontrola a plnenie harmonogramu prác

- účasť na kontrolných dňoch
- vedenie stavebného/montážneho denníka
- spolupráca s projektovým manažérom a prípravárom na pridelenej stavbe
- komunikácia s montážnikmi, dodávateľmi a objednávateľom

- stravovacia karta - príspevok na stravovanie zo SF
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – III. pilier
- rekreačný príspevok, narodeninové darčekové poukážky, po odpracovaní 10 rokov - finančná odmena
- ročné odmeny
- služobné auto aj na súkromné účely, notebook, mobil
- školenia v rámci oblasti TZB

- firemné akcie, vianočný večierok, teambuilding-športové hry,

V prípade záujmu pošlite žiadosť a štruktúrovaný životopis v elektronickej forme na e-mailovú adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, stavebné, skúsenosť s TZB je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť GreMi KLIMA je jednou z najvýznamnejších spoločností v oblasti TZB. Je lídrom na slovenskom trhu. Neustálym rastom a expanziou aj na zahraničné trhy maximálne využíva potenciál v oblasti TZB. Vlastnou výrobou vzduchotechnických komponentov plne pokrýva potreby pre svoje realizácie. V rámci stratégie predaja vlastných výrobkov rozširuje portfólio zákazníkov na slovenskom a zahraničnom trhu. Práve pre neustále rozširovanie firemných aktivít hľadá do svojho tímu profesionálnych kolegov, ktorí majú chuť pracovať na podpore výroby a predaja jej produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4784633  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac