Ekonómka - účtovníčka

GreMi KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Samostatné kompletné vedenie účtovnej agendy v podvojnom účtovníctve podľa zákonov Českej republiky
* Vedenie mzdovej agendy
* Zodpovednosť za fakturáciu a účtovanie faktúr
* Zodpovednosť za pokladňu
* Spracovanie platieb, úhrad a komunikácia s bankou
* Príprava pravidelných reportov na mesačnej a kvartálnej báze
* Aktívne sledovanie legislatívnych zmien

V prípade záujmu pošlite žiadosť a štruktúrovaný životopis v elektronickej forme na e-mailovú adresu: gremi@gremi.sk.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Vodičský preukaz

B

4 ročná prax v oblasti podvojného účtovníctva ako samostatný účtovník PODMIENKOU.
Taktiež je podmienkou znalosť podvojného účtovníctva v Českej republike, ako aj prax v účtovaní v Českej republike.

Spoločnosť zabezpečuje projekciu, dodávku, montáž a servis v oblasti TZB.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kragujevská 9
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 469289   Dátum zverejnenia: 12.11.2017