Manipulant - skladník

GreMi KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Likavka
Termín nástupu
ihneď
Nástupná mzda (brutto): základ 550 Eur/mes. + Prémie do 300 Eur/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nakladanie a vykladanie materiálu (VZV/ručne/paletový vozík
- Uloženie zloženého materiálu na požadované miesto
- Presun hotových výrobkov v rámci dielne
- Evidencia na skladových kartách

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Stravné lístky v hodnote 4,2 Eur
- Finančné bonusy za pracovné a životné jubileá
- Darčeky pri príležitosti Vianoc

Informácie o výberovom konaní

kontakt: p. Hanusová
[email protected]
+421917683790

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- VZV, príp. žeriavnický preukaz, viazač bremien - výhodou
- Vodičský preukaz B
- Manuálna zručnosť
- Zodpovedný prístup k práci
- Ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke
- Ochota pracovať nadčasy

Spoločnosť GreMi KLIMA je jednou z najvýznamnejších spoločností v oblasti TZB. Je lídrom na slovenskom trhu. Neustálym rastom a expanziou aj na zahraničné trhy maximálne využíva potenciál v oblasti TZB. Vlastnou výrobou vzduchotechnických komponentov plne pokrýva potreby pre svoje realizácie. V rámci stratégie predaja vlastných výrobkov rozširuje portfólio zákazníkov na slovenskom a zahraničnom trhu. Práve pre neustále rozširovanie firemných aktivít hľadá do svojho tímu profesionálnych kolegov, ktorí majú chuť pracovať na podpore výroby a predaja jej produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3441818  Dátum zverejnenia: 6.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná mzda (brutto): základ 550 Eur/mes. + Prémie do 300 Eur/mes