Údržbář - strojní mechanik

Greisinger GmbH

Místo práce
Münzbach, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 200 - 2 300 EUR/měsíc13. + 14. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VAŠE ÚKOLY:
- Pravidelná údržba a oprava výrobních a balících zařízení

VÁŠ PROFIL:
- ukončené vzdělání na SOU / SŠ technického směru v oborech: strojní mechanik, strojní zámečník (nebo v příbuzných oborech jako mechatronik, seřizovač)
- zkušenosti se seřizováním a údržbou strojů výhodou
- znalosti hydraulických a pneumatických zařízení výhodou
- Znalost svařování, svářečské zkoušky výhodou
- samostatnost, přesnost, odpovědnost
- ochota učit se novým věcem
- ochota pracovat přes čas
- vysoké pracovní nasazení, flexibilita a týmová práce
- Dobrá znalost němčiny v dotčeném oboru (úroveň B1)

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- práci ve vysoce kvalifikovaném a motivovaném týmu
- široká škála úkolů v dobře zavedeném podniku
- komplexní a individuálně nastavené možnosti osobního rozvoje
- chutné a levné stravování v závodní jídelně
- možnost zajištění levného ubytování v okolí firmy
- 13. a 14. plat
- závodní lékař v podniku
- příjezd bez dopravních omezení, dostatek parkovacích míst

Mzda od € 13,16 brutto/hodina. Konečná výše mzdy závisí na dosaženém vzdělání a pracovních zkušenostech a je domluvena při osobním pohovoru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Greisinger se sídlem v Münzbachu u Pergu (Horní Rakousko), je jednou z předních firem na zpracování masa v Rakousku, dodávající zboží zákazníkům ve více než 50 zemích světa.

Na našej webovej stránke môžete vyplniť prihlášku: https://www.greisinger.com/sk/kariera/nainstalovat-teraz-formular/

Na naší webové stránce můžete vyplnit přihlášku: https://www.greisinger.com/cs/kariera/podejte-si-zadost-formular/?job-id=20127
ID: 4134026  Dátum zverejnenia: 2.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/měsíc