Logo Greg Hamm, s. r. o.

IQOS Sales Expert (Nitra / Sereď)

Greg Hamm, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac+ 20€/deň príspevok na cestovné + Motivujúca variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Sales Expertov pre budovanie vízie Sveta bez dymu!

​Na dlhodobú spoluprácu hľadáme nových Sales Expertov, ktorí budú pôsobiť v sieti trafík v nákupných a obchodných centrách po celom Slovensku.

​Ako vyzerá pracovný deň Sales Experta?

  • Ráno nemusí riešiť, čo na seba, pretože od nás dostane komfortnú modernú uniformu
  • Počas dňa spotrebiteľovi (dospelému fajčiarovi) predstavuje, demonštruje a komunikuje benefity našich bezdymových produktov
  • Rieši potreby našich existujúcich užívateľov (problémy so zariadeniami, čistenie, reklamácia)
  • Priamo ponúka spotrebiteľom naše produkty
  • Neustále má pod kontrolou stav zásob našich produktov
  • Pracovisko má vždy tip-top upratané a všetky propagačné materiály má na svojom mieste
  • Expertku či experta zaškolíme, preto aktívna prezentácia a ponuka produktov zákazníkom podľa našich štandardov im pôjde ako po masle
  • Bystrým očiam Sales Expertov neunikne správanie spotrebiteľov, spätná väzba od expertov na naše procesy a aktivity sú dôležitým vstupom na neustále zlepšovanie sa
  • Svoje aktivity si SE eviduje v systéme zamestnávateľa a zadávateľa
  • Reporting realizuje prostredníctvom systému zadávateľa

​Hľadáme IQOS Sales Expertov na FULL TIME spoluprácu do miest:

  • Nitra
  • Levice
  • Sereď

​Zároveň hľadáme aj PART TIME IQOS Sales Expertov na dlhodobú spoluprácu po celom Slovensku! Hľadáš uplatnenie popri vysokej škole? Pošli nám svoj životopis!

  • Bratislavský kraj
  • Trnavský kraj
  • Nitriansky kraj
  • Banskobystrický kraj
  • Košický kraj
  • Prešovský kraj
  • Žilinský kraj
  • Trenčiansky kraj

  • Dlhodobá spolupráca v stabilnom tíme
  • Žiadne stereotypy, s nami sa nudiť nebudete
  • Motivujúce finančné ohodnotenie - na 5€/hod len začíname! Zároveň prispievame na cestovné vo výške 20€/deň
  • Zaujímavá variabilná zložka, ktorej výška záleží len od vašej šikovnosti. Získate odmenu za každé predané zariadenie a extra bonusy za splnenie cieľov
  • Fixná pracovná doba - s nami si prácu nenosíte domov
  • Práca s ľuďmi a s revolučným produktom svetového mena
  • Komplexné vstupné zaškolenie - do vody vás nehodíme, naučíme vás plávať
  • Množstvo rozvojových príležitostí a tréningov na komunikačné a predajné zručnosti, argumentáciu a i. a kontinuálny on the job coaching
  • Mladý kolektív a množstvo spoločných akcií
  • A navyše už nikdy nemusíte ráno premýšľať, čo si do práce oblečiete!

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, neváhajte nám poslať svoj životopis.
Nástup na pozíciu je možný ihneď po zaškolení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • podmienkou je dovŕšených 21 rokov
  • vlastné auto je výhodou
  • skúsenosť s aktívnym predajom a/alebo promovaním výrobkov je výhodou
  • príjemné a profesionálne vystupovanie
  • flexibilita a proaktívny prístup
  • schopnosť osloviť rôzne typy ľudí i s odlišnými záujmami, či životným štýlom a vedieť s nimi komunikovať
  • pracovať samostatne, plánovať si svoj čas a rozhodovať sa
  • znalosť práce s iPadom; (ak neviete, nevadí, naučíme)

Sme aktívni na trhu od roku 1999. Poskytujeme klientom profesionálny full service v oblasti sales promotion, event managementu, merchandisingu, logistiky, skladovania a distribúcie. Sídlo spoločnosti je v Bratislave. http://www.greghamm.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dagmar Repiská
E-mail: poslať životopis
ID: 4839667  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac