IQOS Partner

Greg Hamm, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacvýška odmeny nie je ohraničená a bude sa odvíjať od Tvojej šikovnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho IQOS tímu obsadzujeme pozíciu IQOS PARTNER/KA pre oblasť žilinského kraja. Prioritne hľadáme uchádzačov, ktorí budú vedieť zastrešiť okolie miest Žilina, Martin, Čadca, Bytča, Trstená, Tvrdošín, Kysucké Nové mesto, Ružomberok, Turčianske Teplice
Klikni na stránku www.iqospartner.sk prihlás sa a staň sa finančne nezávislým aj počas pandémie.

ČO BUDE TVOJA NÁPLŇ PRÁCE?
- Priamy predaj unikátneho produktu konečnému zákazníkovi
- Aktívne oslovovanie nových zákazníkov
- Vyplňovanie údajov do aplikácii
- Baviť sa prácou
- Komunikovať s ostatnými členmi tímu

- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Flexibilná pracovná doba a možnosť organizovať si svoj pracovný čas podľa vlastných potrieb
- Profesionálne zaškolenie
- Administratívne a technické vybavenie potrebné pre výkon práce (iPad, platobný terminál, atď.)
- Kreatívna práca s ľuďmi
- Možnosť stať sa súčasťou svetovej zmeny v oblasti užívania tabaku

V prvom rade veľmi pekne ďakujeme za Tvoj záujem o pozíciu IQOS PARTNER.

Vzhľadom na to, že ZDRAVIE je pre nás prioritou a rešpektujeme situáciu ohľadne pandémie, budeme k výberovému konaniu pristupovať individuálne a podľa vývoja situácie. Predbežne plánujeme pohovory realizovať osobne v Žiline.

Každého uchádzača budeme kontaktovať najskôr telefonicky za účelom dohodnutia si termínu pohovoru. Úspešní uchádzači budú následne prizvaní na školenie, termín a miesto konania ktorého preberieme na pohovore.

A AKO SA MÁŠ PRIHLÁSIŤ?

Netreba životopis, ani motivačný list, stačí kliknúť na www.iqospartner.sk a vyplniť základné údaje, na základe ktorých sa Ti ozveme a prejdeme si všetky detaily týkajúce sa pozície a ďalších krokov.

Ďakujeme za Tvoj záujem a tešíme sa na kontakt s Tebou!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak máš obchodného ducha, rád spoznávaš nových ľudí a nebojíš sa výziev, tak my máme skvelý produkt, ktorý Ti môže zmeniť život. Klikni na www.iqospartner.sk a my sa ti určite ozveme.

Aký by si mal/a byť, ak chceš uspieť na pozícii IQOS PARTNER/KA?

- komunikatívny/a
- asertívny/a
- cieľavedomý/a
- samostatný/á
- orientovaný/á na výsledok s chuťou prezentovať a predávať prémiový produkt
- starší/a ako 21 rokov

K efektívnemu výkonu práce na pozícii IQOS PARTNER budeš potrebovať:
- auto
- živnosť/s.r.o.
- čas

Sme aktívni na trhu od roku 1999. Poskytujeme klientom profesionálny full service v oblasti sales promotion, event managementu, merchandisingu, logistiky, skladovania a distribúcie. Sídlo spoločnosti je v Bratislave. http://www.greghamm.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4121303  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac