Operátor call centra pre zákazníkov

Greg Hamm, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
apríl 2020
Od 696 EUR/mesiac696 EUR/mesiac základná mzda 696 EUR brutto + odmeny z predaja. Priemerný zárobok agenta telefonického predaja na pozícii je 1200 EUR po 3 mesiacoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš spoznať fungovanie telekomunikačných technológií ?
Chceš sa naučiť komunikovať so zákazníkmi a získať skúsenosti s telefonickým predajom a starostlivosťou o zákazníkov ?
Chceš byť súčasťou tímu ambicióznych a dobre naladených ľudí, s ktorými sa rozhodne nebudeš nudiť?

Aká bude tvoja hlavná náplň práce?
• starostlivosť o pridelenú bázu zákazníkov
• aktívne telefonické oslovovanie zákazníkov za účelom ponuky produktov a služieb,
• riešenie prichádzajúcich servisných požiadaviek a ich evidencia v systéme,
• poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom, informovanie o produktoch, cenách a poskytovaných službách.

• motivačné finančné ohodnotenie - fixná a variabilná zložka mzdy, ktorá závisí len od teba a tvojho mesačného výkonu (nie je limitovaná ani inak ohraničená),
• zlepšenie komunikačných a predajných zručností,
• predajné a argumentačné školenia na firemné náklady,
• získanie skúseností v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníka,
• zamestnanecké teambuildingové akcie,
• podporu a pomoc od vedúceho tímu a ostatných kolegov,
• možnosť kariérneho rastu,
• voľné víkendy a sviatky,
• zázemie a podporu najväčšieho operátora na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme aktívni na trhu od roku 1999. Poskytujeme klientom profesionálny full service v oblasti sales promotion, event managementu, merchandisingu, logistiky, skladovania a distribúcie. Sídlo spoločnosti je v Bratislave. http://www.greghamm.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3891586  Dátum zverejnenia: 12.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac