Reagujte bez životopisu
O Spoločnosti

Greg Hamm je jedna z najväčších, full servisových agentúr na Slovensku. Už viac ako 20 rokov sa zameriavame na sales promotion, event manažment, merchandising či logistiku. Za ten čas sme vytvorili prémiovú, firemnú kultúru a aj vďaka tomu sme dnes spoločnosť, s takmer nulovou fluktuáciou.

Pridajte sa k nám
IQOS Partner

Miesto práce
Celé Slovensko

Termín nástupu
Dohodou

Pracovný pomer
Živnosť

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

Do nášho IQOS tímu obsadzujeme, pozíciu IQOS partnera.
Klikni na stránku www.iqospartner.sk, prihlás sa do programu a staň sa finančne nezávislým.

Čo bude tvoja náplň práce?

  • Priamy predaj unikátneho produktu konečnému zákazníkovi
  • Aktívne oslovovanie nových zákazníkov
  • Vyplňovanie údajov do aplikácií
  • Baviť sa prácou
  • Budeš komunikovať s inými ľuďmi v tíme

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY

  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť organizovať si svoj pracovný cas podľa vlastných potrieb
  • Profesionálne zaškolenie
  • Administratívne a technické vybavenie potrebné pre výkon práce (vizitky, iPad, platobný terminál, atď.)
  • Kreatívna práca s ľuďmi
  • Možnosť stať sa súčasťou svetovej zmeny v oblasti používania tabaku

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Do výberu sa môžeš prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár, alebo navštív web www.iqospartner.sk.

Následne sa vám co najskôr ozveme a dohodneme si stretnutie.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

POZÍCII VYHOVUJÚ UCHÁDZAČI SO VZDELANÍM

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

VODIČSKÝ PREUKAZ

A, B

POZÍCIA JE VHODNÁ PRE ABSOLVENTA

Áno

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI

Ideálny kandidáti sú cielavedomí, asertívni, orientovaní na výsledok, majú obchodné a prezentacné schopnosti na vysokej úrovni.

  • Schopnosť odprezentovať a predať prémiový produkt
  • Cieľavedomý
  • Asertívny
  • Orientovaný na výsledok
INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI

STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA SPOLOČNOSTI

Greg Hamm je jedna z najväčších, full servisových merchandisingových agentúr na Slovensku.

POČET ZAMESTNANCOV

100 a viac zamestnancov

ADRESA SPOLOČNOSTI

Špecialista na Merchandising | Greg Hamm promotions

Greg Hamm promotions, s.r.o.
Teslova 3
821 02 Bratislava

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 3883409  Dátum zverejnenia: 3.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac