Talent Skaut

Greg Hamm promotions, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
03.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Minimálna odmena 800 Eur v závislosti od výkonu, ktorý požadujeme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš dynamickú a flexibilnú prácu, si orientovaný na výsledok a máš rád adrenalín? Tak čítaj ďalej..

...hľadáme TALENT SKAUTA, ktorý nám pomôže pri oslovovaní nových členov tímu, vytvárajúceho svet bez dymu. Tvojou úlohou bude v rámci zvereného regiónu identifikovať a aktívne oslovovať potenciálnych kandidátov, inzerovať danú pozíciu na nete a sociálnych sieťach, participovať na výberovom konaní v spolupráci s klientom a nie len budovať nové, ale aj udržiavať existujúce profesionálne kontakty s partnerskou agentúrou, s klientom, s univerzitami a inými partnerskými organizáciami (napr. účasťami na job fairs).

Región, ktorý by sme radi pokryli touto pozíciou, je NITRIANSKY, TRENČIANSKY a TRNAVSKÝ kraj.

TALENT SKAUT by mal byť dostatočne flexibilný pre nutnosť stretnúť sa s potenciálnymi kandidátmi niekedy aj v ich vlastnom čase a na mieste vyhovujúcom kandidátovi, preto bude veľkou výhodou, ak máš auto. Pracovný čas si riadiš sám, naše očakávania budú závislé od potreby kandidátov v spomínaných regiónoch, komunikované budú priebežne, preto neponúkame prácu na trvalý pracovný pomer, ale spoluprácu na živnosť.

Ide o úplne novú pozíciu, takže budeš mať možnosť podieľať sa na jej vytvorení, úspechu a ďalšom rozvoji.

- flexibilita v práci
- možnosť pracovať popri inému zamestnaniu
- zárobok závislý od tvojej vlastnej šikovnosti a výkonu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Uprednostňujeme uchádzačov s praktickými skúsenosťami v týchto oblastiach:
- nábory a prezentácia pracovných ponúk (napr. prax z personálnej agentúry, alebo personálneho oddelenia, kde sa realizujú nábory)
- talent akvizía/headhunting
- inzercia a propagácia pracovných ponúk na nete a na sociálnych sieťach

Osobnostné predpoklady:
- silná orientácia na výsledky
- pro-klientský prístup
- prezentačné a organizačné schopnosti na vysokej úrovni
- schopnosť nadviazať kontakt s rôznymi typmi ľudí a individuálny prístup k nim

Sme aktívni na trhu od roku 1999. Poskytujeme klientom profesionálny full service v oblasti sales promotion, event managementu, merchandisingu, logistiky, skladovania a distribúcie. Sídlo spoločnosti je v Bratislave. http://www.greghamm.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Teslova 3
821 02 Bratislava
ID: 3467044   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minimálna odmena 800 Eur v závislosti od výkonu, ktorý požadujeme.