IQOS Talent Skaut

Greg Hamm, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka závislá od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš dynamickú a flexibilnú prácu, si orientovaný na výsledok a máš rád adrenalín? Tak čítaj ďalej ...
...hľadáme komunikatívneho kolegu, ktorý nám pomôže pri oslovovaní nových členov IQOS tímu, vytvárajúceho svet bez dymu.

Tvojou úlohou v rámci zvereného regiónu bude:
- identifikovať a aktívne oslovovať potenciálnych kandidátov,
- inzerovať danú pozíciu na nete a sociálnych sieťach,
- participovať na výberovom konaní v spolupráci s klientom
- budovať nové A udržiavať existujúce profesionálne kontakty s partnerskou agentúrou, s klientom, s univerzitami a inými partnerskými organizáciami (napr. účasťami na job fairs).

IQOS TALENT SKAUT by mal byť dostatočne flexibilný pre nutnosť stretnúť sa s potenciálnymi kandidátmi niekedy aj v ich vlastnom čase a na mieste vyhovujúcom kandidátovi, preto bude veľkou výhodou, ak máš auto. Pracovný čas si riadiš sám, naše očakávania budú závislé od potreby kandidátov v spomínaných regiónoch, komunikované budú priebežne, preto neponúkame prácu na trvalý pracovný pomer, ale spoluprácu na živnosť.

Ide o úplne novú pozíciu, takže budeš mať možnosť podieľať sa na jej vytvorení, úspechu a ďalšom rozvoji.

- časová flexibilita
- zárobok závislý od tvojej vlastnej šikovnosti a výkonu
- telefón, notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uprednostňujeme uchádzačov s praktickými skúsenosťami v týchto oblastiach:
- nábory a prezentácia pracovných ponúk (napr. prax z personálnej agentúry, alebo personálneho oddelenia, kde sa realizujú nábory)
- talent akvizía/headhunting
- inzercia a propagácia pracovných ponúk na nete a na sociálnych sieťach

Osobnostné predpoklady:
- silná orientácia na výsledky
- pro-klientský prístup
- prezentačné a organizačné schopnosti na vysokej úrovni
- schopnosť nadviazať kontakt s rôznymi typmi ľudí a individuálny prístup k nim

Sme aktívni na trhu od roku 1999. Poskytujeme klientom profesionálny full service v oblasti sales promotion, event managementu, merchandisingu, logistiky, skladovania a distribúcie. Sídlo spoločnosti je v Bratislave. http://www.greghamm.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3467044  Dátum zverejnenia: 3.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac