IQOS Partner

Greg Hamm, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2020
500 EUR/mesiacOdmena bude závislá od tvojho výkonu, v prípade, že budeš plniť minimálne mesačné ciele, zarobíš 500 Eur a viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STAŇ SA IQOS PARTNEROM A BUĎ FINANČNE NEZÁVISLÝM.

AKO?

Pracuj s produktom, ktorý pomôže ľuďom v tvojom okolí zlepšiť ich život!

Klikni na stránku http://www.iqospartner.sk , pošli nám svoje kontaktné údaje a staň sa súčasťou teamu úspešných IQOS PARTNEROV po celom Slovensku.

ČO PONÚKAME?

- motivujúce finančné ohodnotenie
- flexibilnú pracovnú dobu a možnosť organizovať si svoj pracovný čas podľa vlastných potrieb
- profesionálne zaškolenie
- administratívne a technické vybavenie potrebné pre výkon práce (vizitky, iPad, platobný terminál, atď.)
- kreatívnu prácu s ľuďmi,
- možnosť stať sa súčasťou svetovej zmeny v oblasti používania tabaku

Pre bližšie informácie navštív stránku www.iqospartner.sk , kde je potrebné sa zaregistrovať. Nie je potrebné posielať nám životopis, o tvojom záujme sa dozvieme na základe registrácie a oslovíme Ťa telefonicky s doplňujúcimi otázkami a termínom výberového konania. Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zanietených obchodných reprezentantov unikátneho produktu nadnárodnej spoločnosti, ktorí majú skúsenosti s priamym predajom konečnému zákazníkovi a sú schopní aktívne oslovovať potenciálnych zákazníkov vo vlastnom aj cudzom prostredí.
Ideálny kandidáti sú cieľavedomí, asertívni, orientovaní na výsledok, majú obchodné a prezentačné schopnosti na vysokej úrovni.
Nevyhnutnosťou sú aj počítačové zručnosti, keďže súčasťou pôsobenia na pozícii IQOS PARTNER je aj práca s aplikáciami a systémami.

Sme aktívni na trhu od roku 1999. Poskytujeme klientom profesionálny full service v oblasti sales promotion, event managementu, merchandisingu, logistiky, skladovania a distribúcie. Sídlo spoločnosti je v Bratislave. http://www.greghamm.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3003997  Dátum zverejnenia: 26.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac