HR Specialist/Office Manager

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Od 1 500 EUR/mesiacZákladná mzda 1500EUR + bonus na základe osobného hodnotenia a skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tím nadšencov, ktorý pred rokmi začal budovať najväčšiu sieť nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá v strednej Európe.
Našu sieť neustále zväčšujeme nielen vlastnými investíciami, ale aj integráciou nabíjacích staníc našich partnerov. Staň sa členom nášho tímu a spolu s nami prispej k rozvoju elektromobility. Na personálne oddelenie hľadáme junior špecialistu :

Tvojou hlavnou pracovnou náplňou bude:
• Aktívne vyhľadávanie kandidátov na voľné pracovné pozície;
• Príprava a realizácia výberových konaní v spolupráci s Business manažérmi;
• Komunikácia s kandidátmi;
• Koordinácia nástupov zamestnancov;
• Pravidelný reporting a práca s dátami;
• Čiastočné administratívne činnosti spojené s chodom kancelárie.

• stabilná práca v tom najlepšom tíme, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko;
• uvoľnená pracovná atmosféra s pružným pracovným časom a možnosťou práce z domu;
• motivujúce finančné ohodnotenie vrátane pravidelného prehodnocovania;
• 3 dni extra voľna ročne ako tzv. sick days;
• interné a externé možnosti vzdelávania;
• pracovný notebook a mobil;
• karta MultiSport;
• pitný a ovocný režim;
• športové a charitatívne podujatia (napr. Naše Mesto, rodinný deň, teambuilding).

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorých naša pozícia zaujala a zaslali nám svoj životopis spolu s motivačným listom.
Zároveň si vás dovoľujeme informovať, že spätne budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Úspešný kandidát by mal mať:
• Základnú znalosť zákonníka práce
• Záujem o oblasť ľudských zdrojov a recruitment
• Príjemné vystupovanie a vynikajúce komunikačné schopnosti
• Aktívnu znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni (písomne aj ústne) - úroveň B1
• Logické a analytické myslenie
• Schopnosť identifikovať a riešiť problémy
• Dobrý time management
• Proaktívny prístup a schopnosť pracovať v tíme

GreenWay je priekopníkom v rozvoji elektromobility na Slovensku. Už viac ako desať rokov budujeme verejnú nabíjaciu sieť, poskytujeme služby vodičom a prinášame riešenia pre majiteľov nabíjacích staníc. Našim poslaním je prispieť k tomu, aby sa elektrické vozidlá stali reálnou a preferovanou alternatívou dopravy pre ľudí na Slovensku a v ostatných krajinách strednej a východnej Európy. Aby sme to dosiahli, realizujeme množstvo aktivít na lokálnej a národnej úrovni, no pomáhame tiež vytvárať rámec pre rozvoj elektromobility v celej Európskej únii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Pavlovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4777443  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac