Akvizičný manažér/Nehnuteľnosti

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (brutto) 2000EUR plus variabilná zložka podľa výkonu od 30-50%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tím nadšencov, ktorý pred rokmi začal budovať najväčšiu sieť nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá v strednej Európe. Našu sieť neustále rozširujeme. Práve pre expanziu hľadáme ďalšieho kolegu. Staň sa členom nášho tímu a spolu s nami prispej k rozvoju elektro-mobility.
Tvojou úlohou bude:
  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s ich vlastníkmi;
  • vykonávanie pravidelných obhliadok nehnuteľností;
  • vedenie obchodných rokovaní s vlastníkmi nehnuteľností,
  • analýza vybraných lokalít;
  • príprava agendy spojená s prenájmom alebo kúpou nehnuteľností;
  • komunikácia a udržiavanie vzťahov s klientmi;
  • príprava, spracovanie prezentačných materiálov.

Čo ponúkame:
• stabilná práca v tom najlepšom tíme, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko;
• uvoľnená pracovná atmosféra s pružným pracovným časom a možnosťou práce z domu;
• motivujúce finančné ohodnotenie vrátane pravidelného prehodnocovania;
• 3 dni extra voľna ročne ako tzv. sick days;
• interné a externé možnosti vzdelávania;
• pracovný notebook a mobil;
• karta MultiSport;
• pitný a ovocný režim;
• športové a charitatívne podujatia (napr. Naše Mesto, rodinný deň, teambuilding);
• služobný automobil.

Ak Ťa pozícia zaujala, pošli nám svoj životopis a motivačný list. V prípade, že budeš profilovým kandidátom, radi sa s Tebou stretneme na káve v našich priestoroch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Reality, Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

reality, obchod

Počet rokov praxe

2

Nemusíš mať skúsenosti z elektromobility, ale nesmie Ti chýbať chuť ich čo najskôr získať.
Chceme, aby si náš tím obohatil o svoje zručnosti, kreativitu a osobitý prístup.
Vyžadujeme aspoň 2 ročné skúsenosti v realitnom biznise alebo v obchode so zameraním na B2B segment.
Hľadáme kolegu, ktorý má výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti a zároveň je aj dobrým poslucháčom.
Obchodnícka bystrosť, analytické myslenie Ti nie sú cudzie.
Nemali by Ti chýbať ambície ako aj schopnosť riešiť a zdolávať nové výzvy.
Aktívna znalosť angličtiny slovom aj písmom.

GreenWay je priekopníkom v rozvoji elektromobility na Slovensku. Už viac ako desať rokov budujeme verejnú nabíjaciu sieť, poskytujeme služby vodičom a prinášame riešenia pre majiteľov nabíjacích staníc. Našim poslaním je prispieť k tomu, aby sa elektrické vozidlá stali reálnou a preferovanou alternatívou dopravy pre ľudí na Slovensku a v ostatných krajinách strednej a východnej Európy. Aby sme to dosiahli, realizujeme množstvo aktivít na lokálnej a národnej úrovni, no pomáhame tiež vytvárať rámec pre rozvoj elektromobility v celej Európskej únii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Pavlovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4755419  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac