Špecialista podpory zákazníkov/elektro-mobilita (Poľský jazyk)

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Od 1 500 EUR/mesiacZákladná mzda 1500EUR + bonus na základe osobného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tím nadšencov, ktorý pred rokmi začal budovať najväčšiu sieť nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá v strednej Európe. Našu sieť neustále zväčšujeme nielen vlastnými investíciami, ale aj integráciou nabíjacích staníc našich partnerov. Práve pre expanziu v tomto segmente hľadáme ďalšieho kolegu do tímu Podpory zákazníkov. Zameranie na zákazníka je jednou z našich hlavných hodnôt. Staň sa členom nášho tímu a spolu s nami prispej k rozvoju elektromobility.

Tvojou hlavnou úlohou bude:
• Spracovávanie zložitejších požiadaviek (podpora 2. úrovne) zo strany zákazníkov
• Príprava pravidelných reportov ohľadne zasielania RFID kariet zákazníkom
• Dohliadanie na kvalitu dát nabíjacích staniciach v našich interných aj externých systémov
• Práca v Service Desk a CRM systémoch

Ten najlepší tím, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko.
Priateľskú a príjemnú pracovnú atmosféru.
Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu.
Zdravotné voľno bez dokladu (3 dni).
Adekvátne a motivujúce finančné ohodnotenie.
Príspevok na MHD
Podpora vzdelávacích a športových aktivít.
Pracovný notebook a mobilný telefón.
Prácu, ktorá robí svet lepším pre našu a ďalšie generácie.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorých naša pozícia zaujala a zaslali nám svoj životopis a motivačný list.
Zároveň si vás dovoľujeme informovať, že spätne budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektromobilita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Zákaznícka podpora

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre dobre fungujúci tím je dôležitá spolupráca, otvorená komunikácia a dôvera jeho členov.

Podstatná je pre nás Tvoja osobnosť. Zameranie na zákazníka je jednou z našich hlavných hodnôt. Aby sme naďalej poskytovali skvelý zákaznícky zážitok hľadáme systematického, priateľského, spoľahlivého a flexibilného kolegu/kolegyňu so zameraním na zákazníka. Niekoho, kto má vysoko rozvinuté medziľudské vlastnosti, ktorý/á vie pracovať v tíme aj samostatne. Vie konštruktívne riešiť problémy, a vie prevziať zodpovednosť za svoje rozhodnutia.
Svet elektro-mobility Ťa potrebuje.
Úspešný kandidát by mal mať:
• Minimálne stredoškolské vzdelanie
• Skúsenosti v oblasti služieb zákazníkom
• Znalosť poľského jazyka na úrovni (B2)
• Znalosť anglického jazyka na úrovni (B1)
• Znalosti/skúsenosti s nástrojmi v oblasti zákazníckeho servisu (CRM, Service Desk tools...)

GreenWay je priekopníkom v rozvoji elektromobility na Slovensku. Už viac ako desať rokov budujeme verejnú nabíjaciu sieť, poskytujeme služby vodičom a prinášame riešenia pre majiteľov nabíjacích staníc. Našim poslaním je prispieť k tomu, aby sa elektrické vozidlá stali reálnou a preferovanou alternatívou dopravy pre ľudí na Slovensku a v ostatných krajinách strednej a východnej Európy. Aby sme to dosiahli, realizujeme množstvo aktivít na lokálnej a národnej úrovni, no pomáhame tiež vytvárať rámec pre rozvoj elektromobility v celej Európskej únii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Pavlovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4452968  Dátum zverejnenia: 28.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac