Projektant - Designer/elektromobilita

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 800 EUR/mesiacmzda od 1800EUR brutto + ďalšie odmeny podľa osobného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tím nadšencov, ktorý pred rokmi začal budovať najväčšiu sieť nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá v strednej Európe.
Našu sieť neustále zväčšujeme nielen vlastnými investíciami, ale aj integráciou nabíjacích staníc našich partnerov. Staň sa členom nášho tímu a spolu s nami prispej k rozvoju elektro-mobility! Do nášho tímu hľadáme Projektanta.

Tvoja hlavná náplň bude:
• návrh a spracovanie projektovej dokumentácie časti elektro
• projektovanie NN elektrických prípojok k nabíjacím staniciam v spolupráci so senior projektantom
• participácia na príprave tendrov a výbere dodávateľov prác,
• občasné vycestovanie z dôvodu obhliadky lokality,

• jedinečná pracovná atmosféra a stabilná práca v mladom,
dynamickom, príjemnom kolektíve
• flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu
• adekvátne ohodnotenie a výkonnostný bonusový systém
• atraktívne príležitosti profesionálneho rozvoja
• podpora vzdelávania
• firemný notebook a mobilný telefón
• 3 dni na zotavenie bez potvrdenia od lekára
• team-buildingové aktivity

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorých naša pozícia zaujala a zaslali nám svoj životopis spolu s motivačným listom.
Zároveň si vás dovoľujeme informovať, že spätne budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Mierne pokročilý
BricsCAD - Mierne pokročilý
GstarCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

absolvent elektrotechnického odboru
skúsenosti s inžinierskymi činnosťami a výstavbou
skúsenosti s projektovaním drobných stavieb a s projektovaním NN elektroinštalácií výhodou
výborné komunikačné a organizačné schopnosti
samostatnosť a efektívny časový manažment
zmysel pre detail
analytické myslenie
zodpovedný a trpezlivý prístup
schopnosť pracovať samostatne
dobré komunikačné schopnosti
Anglický jazyk úroveň B1/B2
záujem o elektro-mobilitu a o zameranie činnosti našej spoločnosti

GreenWay je priekopníkom v rozvoji elektromobility na Slovensku. Už viac ako desať rokov budujeme verejnú nabíjaciu sieť, poskytujeme služby vodičom a prinášame riešenia pre majiteľov nabíjacích staníc. Našim poslaním je prispieť k tomu, aby sa elektrické vozidlá stali reálnou a preferovanou alternatívou dopravy pre ľudí na Slovensku a v ostatných krajinách strednej a východnej Európy. Aby sme to dosiahli, realizujeme množstvo aktivít na lokálnej a národnej úrovni, no pomáhame tiež vytvárať rámec pre rozvoj elektromobility v celej Európskej únii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Pavlovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4242286  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac