Senior Vue.js Developer/ e - mobility

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (brutto) od 2.000 EUR a ďalšie odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh optimálneho technického riešenia na základe vypracovanej business analýzy.
Kalkulácia/odhad časovej náročnosti implementácie požiadaviek biznisu.
Implementácia riešenia.
Vyžadujeme skúsenosti na senior úrovni v nasledovných nástrojoch/službách:
  • Vue.js, HTML5, CSS, JavaScript
  • REST API
  • Git (Bitbucket), Jira
  • Unit testing
Vyžadujeme aspoň základné skúsenosti v nasledovných nástrojoch/službách:
  • PHP
  • SQL
Kontrola kvality kódu iných programátorov (code review).
Prvotné funkčné testovanie implementovaného riešenia.
Zodpovednosť za správnu a úplnú implementáciu požiadaviek.

Čo ponúkame:
  • ten najlepší tím, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko,
  • priateľskú pracovnú atmosféru,
  • skvelé teambuildingy,
  • flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu,
  • adekvátne ohodnotenie a transparentný bonusový systém,
  • prácu, ktorá robí svet lepším pre našu a ďalšie generácie,
  • podporu vzdelávacích a športových aktivít,
  • pracovný notebook a mobil.

Zaujala vás naša pracovná ponuka a spĺňate uvedené požiadavky? Pošlite nám svoj životopis a motivačný list, veľmi radi vás bližšie spoznáme na osobnom pohovore.
Zároveň si vás dovoľujeme informovať, že spätne budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Aspoň 4 roky skúseností v oblasti implementácie webových aplikácii.
Skúsenosť s agilným vývojom.
Aktívna znalosť angličtiny slovom i písmom podmienkou (B2).
Komunikačné a koordinačné schopnosti.
Absolvent VŠ technického zamerania výhodou.

GreenWay je priekopníkom v rozvoji elektromobility na Slovensku. Už viac ako desať rokov budujeme verejnú nabíjaciu sieť, poskytujeme služby vodičom a prinášame riešenia pre majiteľov nabíjacích staníc. Našim poslaním je prispieť k tomu, aby sa elektrické vozidlá stali reálnou a preferovanou alternatívou dopravy pre ľudí na Slovensku a v ostatných krajinách strednej a východnej Európy. Aby sme to dosiahli, realizujeme množstvo aktivít na lokálnej a národnej úrovni, no pomáhame tiež vytvárať rámec pre rozvoj elektromobility v celej Európskej únii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Pavlovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4006992  Dátum zverejnenia: 9.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac