Senior Sales Manager / e-mobility

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Šustekova 49, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (brutto) 2000EUR plus variabilná zložka podľa výkonu od 30-50%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tím nadšencov, ktorý pred rokmi začal budovať najväčšiu sieť nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá v strednej Európe. Našu sieť neustále zväčšujeme nielen vlastnými investíciami, ale aj integráciou nabíjacích staníc našich partnerov. Práve pre rozširovanie v tomto segmente hľadáme ďalšieho kolegu. Staň sa členom nášho tímu a spolu s nami prispej k rozvoju elektromobility!
Na Sales oddelení bude Tvojou úlohou upevňovať vzťahy s existujúcimi partnermi a zákazníkmi, ako aj rozširovať našu sieť partnerov, vlastníkov nabíjačiek, integrovaných v sieti GeenWay. Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitosti a akvizícií, či už v oblasti HoReCa, retailu, automobilových dílerstiev, municipalít, či v rozvíjajúcich sa developerských projektoch bude hlavnou náplňou Tvojej pracovnej pozície. Pravidelným kontaktom s našimi existujúcimi klientami budeš zabezpečovať naplnenie ich potrieb a rozširovanie ich nabíjacej siete tak, ako bude dopyt po nabíjaní rásť.
Ďalšou úlohou bude identifikovať a pochopiť meniace sa potreby klientov, aby sme sa mohli prispôsobiť ich požiadavkám. Svoje silné prezentačné schopnosti využiješ pri propagácii nabíjacích stanic, spracovaní tendrov a našich služieb správy siete. Svojím starostlivým prístupom budeš rozvíjať pozitívne a dlhodobé vzťahy s našimi klientami.
Sme presným opakom typickej korporátnej spoločnosti. Neustála zmena je v našej DNA a odráža sa v tom, čo robíme a ako to robíme. Podľa potreby budeš úzko spolupracovať s ďalšími oddeleniami v GreenWay a o elektromobilite sa naučíš takmer všetko. V neposlednom rade môžeš svoje znalosti a prednosti využiť v rámci spoločnosti na svoj kariérny postup.

Čo ponúkame:
Ten najlepší tím, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko.
Priateľskú a príjemnú pracovnú atmosféru.
Skvelé firemné teambuildingové aktivity.
Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu.
Adekvátne a motivujúce finančné ohodnotenie.
Podporu vzdelávacích a športových aktivít.
Pracovný notebook a mobilný telefón.
Prácu, ktorá robí svet lepším pre našu a ďalšie generácie.

Ak Ťa pozícia zaujala, pošli nám svoj životopis a motivačný list. V prípade, že budeš profilovým kandidátom, radi sa s Tebou stretneme na káve v našich priestoroch.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod, ekonomika. Pozícia nie je vhodná pre absolventa.

Počet rokov praxe

5

Nemusíš mať skúsenosti z elektromobility, ale nesmie Ti chýbať chuť ich čo najskôr získať.
Chceme, aby si náš tím obohatil o svoje zručnosti, kreativitu a osobitý prístup. Vyžadujeme aspoň 5 ročné skúsenosti z podobne zameranej práce v oblasti Sales. Hľadáme vynaliezavého a primerane zvedavého profesionála, ktorý má výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti a zároveň je aj dobrým poslucháčom. Súťaživosť a obchodnícka bystrosť, analytické myslenie mu nie sú cudzie. Nemali by mu chýbať ambície ako aj schopnosť riešiť a zdolávať nové výzvy. Plynulá znalosť angličtiny slovom aj písmom je nevyhnutnou podmienkou.

GreenWay je priekopníkom v rozvoji elektromobility na Slovensku. Už viac ako desať rokov budujeme verejnú nabíjaciu sieť, poskytujeme služby vodičom a prinášame riešenia pre majiteľov nabíjacích staníc. Našim poslaním je prispieť k tomu, aby sa elektrické vozidlá stali reálnou a preferovanou alternatívou dopravy pre ľudí na Slovensku a v ostatných krajinách strednej a východnej Európy. Aby sme to dosiahli, realizujeme množstvo aktivít na lokálnej a národnej úrovni, no pomáhame tiež vytvárať rámec pre rozvoj elektromobility v celej Európskej únii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Pavlovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4001127  Dátum zverejnenia: 25.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac