IT Business Analyst / e - mobility

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (brutto) od 2.000 EUR a ďalšie odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zbieranie, prioritizácia a dokumentovanie požiadaviek na funkcionalitu systémov.
  • Kalkulácia/odhad časovej a finančnej náročnosti implementácie požiadaviek biznisu.
  • Vyhotovenie špecifikácií, vývojových a procesných diagramov.
  • Tvorba návrhov obrazoviek používateľských rozhraní.
  • Spolupráca pri navrhovaní systému podľa požiadaviek biznisu, tvorba dátového modelu.
  • Príprava podkladov pre vývojárov (user stories).
  • Navrhovanie testovacích scenárov, definovanie testovacích prípadov a parametrov.
  • Príprava testovacích dát a testovanie vyvinutých riešení.
  • Vyhodnocovanie výsledkov testov, navrhovanie spôsobov odstránenia chýb.
  • Spolupráca v celom životnom cykle implementačných projektov (analýza, implementácia, testovanie, príprava dokumentácie, nasadenie, podpora)
  • Komunikácia s manažmentom spoločnosti, oboznámenie sa s cieľom požiadaviek biznisu.
  • Koordinácia riešení v súvisiacich aplikáciách.

Čo ponúkame:
  • ten najlepší tím, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko,
  • priateľskú pracovnú atmosféru,
  • skvelé teambuildingy,
  • flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu,
  • adekvátne ohodnotenie a transparentný bonusový systém,
  • prácu, ktorá robí svet lepším pre našu a ďalšie generácie,
  • podporu vzdelávacích a športových aktivít,
  • pracovný notebook a mobil.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorých naša pozícia zaujala a zaslali nám svoj životopis a motivačný list.
Zároveň si vás dovoľujeme informovať, že spätne budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

  • Aspoň 2 roky skúseností v oblasti návrhov, analýz požiadaviek na funkcionalitu systémov.
  • Skúsenosť s agilným vývojom.
  • Skúsenosti s webovými projektami/portálovými riešeniami.
  • Znalosť SQL potrebná pre analýzu dát v DB.
  • Skúsenosť s programovaním webových aplikácii vítaná.
  • Skúsenosť s prípravou a realizáciou testovania vyvinutých riešení.
  • Technické a odborné znalosti a prehľad o nových trendoch v oblasti IT.
  • Aktívna znalosť angličtiny slovom i písmom podmienkou (B2/C1).
  • Analytické myslenie, prezentačné, organizačné a komunikačné zručnosti, koordinačné schopnosti.
  • Absolvent VŠ technického zamerania výhodou.

GreenWay je priekopníkom v rozvoji elektromobility na Slovensku. Už viac ako desať rokov budujeme verejnú nabíjaciu sieť, poskytujeme služby vodičom a prinášame riešenia pre majiteľov nabíjacích staníc. Našim poslaním je prispieť k tomu, aby sa elektrické vozidlá stali reálnou a preferovanou alternatívou dopravy pre ľudí na Slovensku a v ostatných krajinách strednej a východnej Európy. Aby sme to dosiahli, realizujeme množstvo aktivít na lokálnej a národnej úrovni, no pomáhame tiež vytvárať rámec pre rozvoj elektromobility v celej Európskej únii.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Pavlovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3691890  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac