Network Development Project Manager

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Šustekova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
na základe dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy (brutto) od 1.400 EUR v závislosti od odborných znalostí a skúseností kandidáta a ďalšie odmeny podľa výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava lokalít nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, tzn. zabezpečenie projektovej dokumentácie, inžinierska činnosť, zabezpečenie potrebných povolení pre nabíjacie stanice,
- plánovanie a organizácia výstavby a inštalácie nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá,
- príprava tendrov a výber dodávateľov prác, uzatváranie zmlúv s dodávateľmi,
- plánovanie rozpočtov výstavby, zodpovednosť za plnenie stanovených limitov výstavby,
- cestovanie po Slovensku na stretnutia s obchodnými partnermi,
- podávanie pravidelných reportov manažmentu spoločnosti o stave prípravy lokalít, plánovanej a realizovanej výstavbe,
- zodpovednosť za dodržiavanie termínov výstavby a kontrolu kvality odvedených prác

Čo ponúkame my:
Ten najlepší tím, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko.
Jedinečnú pracovnú atmosféru.
Flexibilný pracovný čas a možnosť občasnej práce z domu.
Adekvátne ohodnotenie a výkonnostný bonusový systém.
Prácu, ktorá robí svet lepším pre našu a ďalšie generácie.
Firemný notebook a mobilný telefón.
3 sick days ročne.
Príspevok na MultiSport kartu.
Skvelé teambuildingové aktivity.
Podporu vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické (Elektrotechnika, Stavebníctvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti v oblasti real estate developmentu
- skúsenosti s inžinierskymi činnosťami a výstavbou
- minimálne 3 roky relevantnej praxe
- skúsenosti s projektovaním drobných stavieb, alebo s prípravou NN/VN elektro PD vítané, ale nie sú podmienkou
- rozhľadenosť
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- samostatnosť a efektívny časový manažment
- plynulá znalosť anglického jazyka
- záujem o elektromobilitu a zameranie činnosti našej spoločnosti

If you see the future in electric cars, sense of endurance and value in customers, we are looking for you!
We established GreenWay in 2011 and today we are the largest provider of charging services in Slovakia and Poland, where more than 80% of electric car owners are charging with us. Our mission is to make electromobility an accessible and preferred mode of transport, thereby fulfilling our vision of a cleaner, healthier and safer Europe. For more information visit http://www.greenway.sk/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Šustekova 49
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Olejníková
Tel.: +421905762237
E-mail: poslať životopis
ID: 3618847   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy (brutto) od 1.400 EUR v závislosti od odborných znalostí a skúseností kandidáta a ďalšie odmeny podľa výkonu.