Účtovník / Accountant

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Šustekova, Petržalka
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (brutto) od 1.300 EUR v závislosti od skúseností a praxe uchádzača plus ďalšie odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Accounting tímu hľadáme skúseného kolegu/kolegyňu na pozíciu Accountant. Obsadzovaná pozícia je náhrada za materskú dovolenku.

- účtovanie dokladov podľa nákladových stredísk (faktúry, banka, pokladňa, záväzky, pohľadávky),
- vystavovanie faktúr,
- realizácia úhrad,
- monitorovanie saldokonta,
- spracovanie DPH priznaní a súvisiacich výkazov,
- účasť na účtovných závierkach a audite spoločnosti,
- práca v programe Pohoda a Navision

Čo ponúkame:

Ten najlepší tím, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko.
Priateľskú a príjemnú pracovnú atmosféru.
Skvelé firemné teambuildingové aktivity.
Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu.
Adekvátne a motivujúce finančné ohodnotenie.
Podporu vzdelávacích a športových aktivít.
Pracovný notebook a mobilný telefón.
Prácu, ktorá robí svet lepším pre našu a ďalšie generácie.

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám Váš životopis a krátky motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Office 365 - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Minimálne 3 roky relevantných pracovných skúseností na pozícii účtovník.
Aktívna znalosť angličtiny slovom i písmom (B1-B2).
Analytické myslenie, samostatnosť a zodpovednosť, orientácia na detail.
Prax účtovania v programe Pohoda a Navision výhodou.

GreenWay Infrastructure is dedicated to making the use of electric vehicles the realistic and preferred transportation option for all people. We build and manage electric vehicle charging infrastructure throughout Central and Eastern Europe and work with people, companies, organizations, and governments to develop and expand the electromobility ecosystem.
Our vision is Central & Eastern Europe cleaner, healthier and less dependent on oil thanks to the widespread us of electric vehicles.
We also envision a world where intelligent and interconnected networks of charging facilities and electric vehicles integrate into a New Energy System based on renewables, distributed prosumers, smart grid and energy storage applications. For more information visit http://www.greenway.sk/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Šustekova 49
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Dikantová
E-mail: poslať životopis
ID: 3607256  Dátum zverejnenia: 17.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac