Účtovník / Accountant

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Šustekova, Petržalka
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy (brutto) od 1.300 EUR v závislosti od skúseností a praxe uchádzača plus ďalšie odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie dokladov podľa nákladových stredísk (faktúry, banka, pokladňa, záväzky, pohľadávky),
- vystavovanie faktúr,
- realizácia úhrad,
- monitorovanie saldokonta,
- spracovanie podkladov pre externú mzdovú účtovníčku,
- účasť na účtovných závierkach a audite spoločnosti,
- práca v programe Pohoda

Čo ponúkame:

Ten najlepší tím, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko.
Priateľskú a príjemnú pracovnú atmosféru.
Skvelé firemné teambuildingové aktivity.
Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu.
Adekvátne a motivujúce finančné ohodnotenie.
Podporu vzdelávacích a športových aktivít.
Pracovný notebook a mobilný telefón.
Prácu, ktorá robí svet lepším pre našu a ďalšie generácie.

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám Váš životopis a krátky motivačný list.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.3.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2 roky relevantných pracovných skúseností na pozícii účtovník.
Aktívna znalosť angličtiny slovom i písmom (B1-B2).
Analytické myslenie, samostatnosť a zodpovednosť, orientácia na detail.
Prax účtovania v programe Pohoda výhodou.

If you see the future in electric cars, sense of endurance and value in customers, we are looking for you!
We established GreenWay in 2011 and today we are the largest provider of charging services in Slovakia and Poland, where more than 80% of electric car owners are charging with us. Our mission is to make electromobility an accessible and preferred mode of transport, thereby fulfilling our vision of a cleaner, healthier and safer Europe. For more information visit http://www.greenway.sk/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Šustekova 49
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Olejníková
Tel.: +421905762237
E-mail: poslať životopis
ID: 3607256   Dátum zverejnenia: 24.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy (brutto) od 1.300 EUR v závislosti od skúseností a praxe uchádzača plus ďalšie odmeny podľa výkonu