IT Support

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy (brutto) od 1500€ a ďalšie odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie nákupu IT techniky, softvéru a služieb
- školenie nových zamestnancov ohľadom IT systémov v spoločnosti
- technická podpora pre všetkých kolegov v oblasti IT
- pomoc pri rozvoji IT infraštruktúry
- riešenie prevádzkových problémov IS
- konfigurácia zmien IS v testovacom a produkčnom prostredí
- spolupráca pri testovaní IS
- komunikácia pri podpore zo strany externého partnera
- pravidelná údržba a podpora fungovania systémov, podpora biznis aktivít
- základné znalosti cloudových riešení (AWS, Google Cloud, MS Azure)
- základná znalosť SQL
- základná znalosť fungovania web aplikácií (hosting, server, DNS, databáza, SSL)
- jednoduché administrátorské úlohy (monitoring dostupnosti, reštart služieb...)
- príprava reportov
- tvorba metodických postupov v oblasti prevádzky hardvéru a softvéru

Čo ponúkame:
Ten najlepší tím, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko.
Priateľskú pracovnú atmosféru.
Skvelé teambuildingy.
Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu.
Adekvátne ohodnotenie.
Prácu, ktorá robí svet lepším pre našu a ďalšie generácie.
Podporu vzdelávacích a športových aktivít.
Pracovný notebook a mobil.

Informácie o výberovom konaní

Prosím pošlite nám Váš životopis aj s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - pokročilý
Aktívna znalosť angličtiny slovom i písmom (B1/B2)

Ak vidíš budúcnosť v elektrických autách, zmysel vo vytrvalosti a hodnotu v zákazníkoch, hľadáme práve Teba!
GreenWay sme založili v roku 2011 a dnes sme najväčším poskytovateľom služieb nabíjania na Slovensku a v Poľsku, kde sa s nami nabíja vyše 80 % vlastníkov elektrických automobilov. Našou misiou je pracovať na tom, aby sa elektromobilita stala dostupným a preferovaným spôsobom dopravy, čím plníme našu víziu čistejšej, zdravšej a bezpečnejšej Európy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sustekova 49
851 04 Bratislava
ID: 3514061   Dátum zverejnenia: 12.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy (brutto) od 1500€ a ďalšie odmeny podľa výkonu