IT Business Analyst

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Nástup možný ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zbieranie, prioritizácia a dokumentovanie požiadaviek na funkcionalitu.
Odhadovanie časovej a finančnej náročnosti požiadaviek biznisu.
Vyhotovenie špecifikácií, vývojových a procesných diagramov.
Tvorba návrhov obrazoviek používateľských rozhraní.
Spolupráca pri navrhovaní systému podľa požiadaviek biznisu, tvorba dátového modelu.
Príprava podkladov pre vývojárov (user stories).
Navrhovať testovacie scenáre, definovať testovacie prípady a parametre. Pripravovať testovacie dáta a testovať vyvinuté riešenia.
Vyhodnocovať výsledky testov, navrhovať spôsob odstránenia chýb.
Spolupráca v celom životnom cykle implementačných projektov (analýza, implementácia, testovanie, príprava dokumentácie, nasadenie, podpora)
Komunikácia s manažérmi, oboznámenie sa s cieľom požiadaviek biznisu.
Koordinovať riešenia v súvisiacich aplikáciách.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná zložka mzdy (brutto) od 2000€ a ďalšie odmeny podľa výkonu

Čo ponúkame:
Ten najlepší tím, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko.
Priateľskú pracovnú atmosféru.
Skvelé teambuildingy.
Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu.
Adekvátne ohodnotenie.
Prácu, ktorá robí svet lepším pre našu a ďalšie generácie.
Podporu vzdelávacích a športových aktivít.
Pracovný notebook a mobil.

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám prosím Váš životopis a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aspoň 2 roky skúseností v oblasti návrhu, analýz
Skúsenosť s agilným vývojom.
Skúseností s webovými projektami/portálovými riešeniami.
Znalosť SQL potrebné pre analýzu dát v DB.
Skúsenosť s programovanim webových aplikácii.
Technické a odborné znalosti a prehľad o nových trendoch v oblasti IT.
Aktívna znalosť angličtiny slovom i písmom podmienkou (B2/C1).
Analytické myslenie, prezentačné, organizačné a komunikačné zručnosti, koordinačné schopnosti.
Absolvent VS technického smeru výhodou.

If you see the future in electric cars, sense of endurance and value in customers, we are looking for you!
We established GreenWay in 2011 and today we are the largest provider of charging services in Slovakia and Poland, where more than 80% of electric car owners are charging with us. Our mission is to make electromobility an accessible and preferred mode of transport, thereby fulfilling our vision of a cleaner, healthier and safer Europe. For more information visit http://www.greenway.sk/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Šustekova 49
851 04 Bratislava
ID: 3513515   Dátum zverejnenia: 2.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy (brutto) od 2000€ a ďalšie odmeny podľa výkonu