Akvizičný špecialista (elektromobilita)

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
1 400 EUR/mesiacMesačná mzda 1 400 EUR brutto v sebe zahŕňa základnú aj variabilnú zložku. V závislosti od odborných znalostí a skúseností kandidáta môže byť výška mesačnej mzdy vyššia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čím môžeš prispieť:
Ako člen tímu GreenWay sa budeš starať o rozvoj našej siete nabíjacích staníc. Budeš zodpovedný za akvizíciu nových lokalít na inštaláciu našich nabíjacích staníc, prípravu cenových ponúk a vyjednávanie podmienok spolupráce. Náplňou práce bude identifikácia lokalít, ich analýza a vyhodnotenie s doporučením pre zazmluvnenie a uzatvorenie zmluvy s majiteľom lokality. Dôležitou súčasťou Tvojej práce bude aj udržiavanie vzťahov s našimi partnermi. Očakávame, že svojou prácou podporíš naše obchodné ciele a prispeješ k vytváraniu pozitívneho imidžu našej spoločnosti na trhu.

Čo ponúkame my:
  • ten najlepší tím, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko
  • jedinečnú pracovnú atmosféru a stabilnú prácu v mladom,
dynamickom, príjemnom kolektíve a rastúcom tíme
  • aktívnu účasť a vplyv pri vytváraní úplne nového trhu
  • flexibilný pracovný čas a možnosť občasnej práce z domu
  • adekvátne ohodnotenie a výkonnostný bonusový systém
  • atraktívne príležitosti profesionálneho rozvoja
  • prácu, ktorá robí svet lepším pre našu a ďalšie generácie
  • firemný notebook a mobilný telefón
  • 3 sick days ročne
  • príspevok na MultiSport kartu
  • skvelé teambuildingové aktivity
  • podporu vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické (Elektrotechnika, Stavebníctvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Koho hľadáme:
Kolegu s vysokoškolským vzdelaním technického zamerania s aspoň trojročnými úspešnými skúsenosťami s predajom technických produktov alebo so skúsenosťami v oblasti real estate s retailovými sieťovými partnermi (HoReCa, čerpacie stanice). Rozhľadeného človeka s dobrými komunikačnými schopnosťami a príjemným vystupovaním, vlastným automobilom, ochotného veľa cestovať. Človeka samostatného a motivovaného, ktorý si sám dokáže efektívne manažovať svoj čas, rýchlo prijímať zodpovedné rozhodnutia a zároveň byť tímovým hráčom zameraným na riešenie problémov. V neposlednom rade niekoho, komu sa páči, čo robíme, prečo to robíme a kam smerujeme.

GreenWay je priekopníkom v rozvoji elektromobility na Slovensku. Už viac ako desať rokov budujeme verejnú nabíjaciu sieť, poskytujeme služby vodičom a prinášame riešenia pre majiteľov nabíjacích staníc. Našim poslaním je prispieť k tomu, aby sa elektrické vozidlá stali reálnou a preferovanou alternatívou dopravy pre ľudí na Slovensku a v ostatných krajinách strednej a východnej Európy. Aby sme to dosiahli, realizujeme množstvo aktivít na lokálnej a národnej úrovni, no pomáhame tiež vytvárať rámec pre rozvoj elektromobility v celej Európskej únii.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Pavlovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3471976  Dátum zverejnenia: 4.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac