Správca grantových projektov

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská, Bratislava
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) od 1500€ a ďalšie odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čím môžeš prispieť:
Zabezpečovať podklady pre reporting grantových projektov výstavby nabíjacích staníc, ktoré realizujeme na Slovensku a v Poľsku v súlade s uzatvorenými grantovými zmluvami.
Sledovať a zaznamenávať výdavky, činnosti a úlohy v rámci projektov tak, aby sme mali vo všetkom poriadok a aby sme boli vždy pripravení zodpovedať otázky poskytovateľa grantu.
Môžeš si zaviesť svoje postupy a zlepšenia, pre nás je dôležitý výsledok.

Čo ponúkame:
Ten najlepší tím, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko.
Jedinečnú pracovnú atmosféru.
Skvelé teambuildingy.
Flexibilný pracovný čas a možnosť občasnej práce z domu.
Adekvátne ohodnotenie.
Prácu, ktorá robí svet lepším pre našu a ďalšie generácieľa výkonu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Koho hľadáme
Kolegu so skúsenosťami s realizáciou projektov.
Pozorného detailistu, ktorému nič neunikne a vie sa vynájsť.
Pohodového pracanta, ktorému vyhovuje systematická administrácia a tímová komunikácia.
V neposlednom rade niekoho, komu sa páči, čo robíme, prečo to robíme a kam smerujeme.
Mal by mať dobrú znalosť angličtiny, poľština je výhodou.

GreenWay je priekopníkom v rozvoji elektromobility na Slovensku. Už viac ako desať rokov budujeme verejnú nabíjaciu sieť, poskytujeme služby vodičom a prinášame riešenia pre majiteľov nabíjacích staníc. Našim poslaním je prispieť k tomu, aby sa elektrické vozidlá stali reálnou a preferovanou alternatívou dopravy pre ľudí na Slovensku a v ostatných krajinách strednej a východnej Európy. Aby sme to dosiahli, realizujeme množstvo aktivít na lokálnej a národnej úrovni, no pomáhame tiež vytvárať rámec pre rozvoj elektromobility v celej Európskej únii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Pavlovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3471955  Dátum zverejnenia: 16.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy (brutto) od 1500€ a ďalšie odmeny podľa výkonu