Office manager / vedúca kancelárie / recepčná

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská 5/B, Bratislava
Termín nástupu
15.02.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si usmievavá pohoďáčka, ktorá zvláda viacero rôznych úloh naraz? Si zodpovedná a máš rada v práci poriadok? Náš skvelý tím potrebuje šikovnú asistentku/vedúcu kancelárie/recepčnú. Pošli nám svoje CV-čko a pripoj k nemu pár viet o sebe. Uchádzačky na osobný pohovor budeme kontaktovať.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
· bežné administratívne práce a zabezpečovanie chodu spoločnosti,
· asistentská podpora manažmentu spoločnosti (príprava materiálov, nákup leteniek a rezervácia ubytovania na zahraničné cesty),
· organizácia tímových mítingov, príprava zápisov a podkladov,
· práca na recepcii spoločnosti, prijímanie návštev, telefonický kontakt,
· komunikácia s úradmi, notárom, dodávateľmi a inštitúciami,
· nákup kancelárskych potrieb, občerstvenia a vybavenia kancelárií.

Ponúkame ti:
- prácu v skvelom tíme,
- stabilnú pracovnú dobu,
- osobnostný rast a samostatná práca,
- zamestnanecké benefity (jazykové kurzy, multisport karta)

Výberové konanie ukončíme po nájdení vhodnej kandidátky na obsadenie pozície v našom tíme, po vzájomnej dohode o termíne nástupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť na obdobnej pozícii je výhodou
- príjemné vystupovanie
- výborné organizačné schopnosti a schopnosť určovať priority
- zodpovednosť a precíznosť
- vysoká miera samostatnosti
- flexibilita
- odolnosť voči stresu

We are rapidly growing start-up company in Slovakia. We build the best and most complex charging stations network for electric vehicles in Central and Eastern Europe. Our mission is to enable better mobility not dependent on fossil fuels. If you have passion, you are naturally at home in IT world, a person who is seamlessly swimming in a sea of a myriad technologies that web is built on we want you. Come speak to us. We have a unique career opportunity for you.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bajkalská 5/B
831 04 Bratislava
ID: 3284896   Dátum zverejnenia: 12.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou