Office manager / vedúca kancelárie / recepčná

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská 5/B, Bratislava
Termín nástupu
15.02.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si usmievavá pohoďáčka, ktorá zvláda viacero rôznych úloh naraz? Si zodpovedná a máš rada v práci poriadok? Náš skvelý tím potrebuje šikovnú asistentku/vedúcu kancelárie/recepčnú. Pošli nám svoje CV-čko a pripoj k nemu pár viet o sebe. Uchádzačky na osobný pohovor budeme kontaktovať.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
· bežné administratívne práce a zabezpečovanie chodu spoločnosti,
· asistentská podpora manažmentu spoločnosti (príprava materiálov, nákup leteniek a rezervácia ubytovania na zahraničné cesty),
· organizácia tímových mítingov, príprava zápisov a podkladov,
· práca na recepcii spoločnosti, prijímanie návštev, telefonický kontakt,
· komunikácia s úradmi, notárom, dodávateľmi a inštitúciami,
· nákup kancelárskych potrieb, občerstvenia a vybavenia kancelárií.

Ponúkame ti:
- prácu v skvelom tíme,
- stabilnú pracovnú dobu,
- osobnostný rast a samostatná práca,
- zamestnanecké benefity (jazykové kurzy, multisport karta)

Výberové konanie ukončíme po nájdení vhodnej kandidátky na obsadenie pozície v našom tíme, po vzájomnej dohode o termíne nástupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť na obdobnej pozícii je výhodou
- príjemné vystupovanie
- výborné organizačné schopnosti a schopnosť určovať priority
- zodpovednosť a precíznosť
- vysoká miera samostatnosti
- flexibilita
- odolnosť voči stresu

Ak vidíš budúcnosť v elektrických autách, zmysel vo vytrvalosti a hodnotu v zákazníkoch, hľadáme práve Teba!
GreenWay sme založili v roku 2011 a dnes sme najväčším poskytovateľom služieb nabíjania na Slovensku a v Poľsku, kde sa s nami nabíja vyše 80 % vlastníkov elektrických automobilov. Našou misiou je pracovať na tom, aby sa elektromobilita stala dostupným a preferovaným spôsobom dopravy, čím plníme našu víziu čistejšej, zdravšej a bezpečnejšej Európy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bajkalská 5/B
831 04 Bratislava
ID: 3284896   Dátum zverejnenia: 12.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou