Senior Quality Assurance Specialist

Greentube Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacmzda nie je tabuľková, je závislá od skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutého tímu nadšencov hľadáme skúseného špecialistu v oblasti QA. Hlavnou náplňou práce bude návrh a správa procesov, testovanie a zabezpečovanie kvality softvéru.

Ak máš rád online hry a chceš, aby boli naši vývojári "šťastní", si na správnom mieste - potrebujeme Ťa! Náplňou Tvojej práce bude:

• Tvorba, plánovanie a implementácia testovacích postupov a testovacích skriptov (mobilné zariadenia / počítače)
• Identifikácia, hlásenie a sledovanie odhalených chýb
• Úzka spolupráca s externými testermi a interným tímom pre vývoj hier
• Koordinácia externých a interných testerov
• Dokumentácia

• Možnosť občasného home-office
• Flexibilný pracovný čas
• Team-buildingy
• Ovocie, káva, čaj a pod. k dispozícii v office
• Voľba pracovného počítača (Windows, Mac)
• Neformálne a uvoľnené pracovné prostredie

Kandidáti, ktorí podla zaslaného životopisu spĺňajú základné predpoklady, budú prizvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Jira - Základy

Ideálny kandidát má:

• Minimálne 3 roky praxe v oblasti testovania softvéru
• Skúsenosti s testovaním na mobilých aj desktopových platformách
• Znalosti webových technológií (SDK, API, HTML5, atď.)
• Skúsenosti s automatizovanými testovacími a riadiacimi nástrojmi
• Zmysel pre precíznosť a zodpovednosť
• Zmysel pre riešenie problémov
• Excelentnú angličtinu slovom aj písmom
• Základnú skúsenosť s koordináciou malého tímu

Greentube Slovakia, ako súčasť nadnárodnej spoločnosti NOVOMATIC, pôsobí v oblasti interaktívnej zábavy s dôrazom na online a mobilný herný sektor. V oblasti vývoja a výroby elektronických hier v prostredí HTML5 patrí k priekopníkom a technologickým lídrom v celosvetovom meradle. Inovatívne riešenia prináša na trh od roku 2001.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3942035  Dátum zverejnenia: 24.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac