Vedúci údržby - majster

Greentech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta 4634, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.05.2024
2 310 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1894€ brutto/mes. + variabilná zložka mzdy 416€ brutto/mes. (variabilná zložka mzdy je vyplácaná kvartálne).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za koncepciu a riadenie útvaru údržby (kolektív 15 ľudí), koordinuje činností údržby s ostatnými útvarmi spoločnosti,
- vytváranie bezpečných podmienok pre výkon práce tímu údržby, kontrola ich spôsobilosti na vykonávanú prácu,
- organizovanie procesov činnosti oddelenia údržby, zadávanie denných úloh pre pracovníkov údržby, vedenie dochádzky pracovníkov údržby
- sledovanie a analyzovanie príčin porúch zariadení, spolupráca s ostatnými oddeleniami na ich odstraňovaní
- vedenie potrebnej prevádzkovej dokumentácie útvaru, tvorba rozpočtu a jeho dodržiavanie
- koordinácia a riadenie TPM aktivít a preventívnej údržby
- zabezpečovanie správy, údržby a opravy budov a prislúchajúcich technológií ako sú ČOV a brusiareň
- optimalizácia výkonu strojov a zariadení v závode
- pripravovanie plánu preventívnej údržby a riadenie tímov na základe tohto plánu
- spravovanie skladu náhradných dielov
- zabezpečovanie revízií, odborných skúšok, prehliadok a inšpekcií
- zabezpečovanie školení prideleného personálu a ich rotácie na pracovných miestach
- spolupracovanie s ostatnými oddeleniami podniku za účelom zlepšovanie výsledkov podľa KPI nastavených na oddelení a cieľov závodu
- pravidelný reporting, participácia pri inšpekciách a auditoch

- možnosť kariérneho rastu,
- koncoročné odmeny,
- odmeny za zlepšovacie návrhy,
- príspevok na kávu 10,-€/mes.
- príspevok na dopravu do zamestnania,
- valorizácia miezd,
- odmeny za dochádzku,
- príspevok za nábor nových zamestnancov,
- príplatky v zmysle zákonníka práce,
- pitný režim na pracovisku,
- vianočné balíčky,
- bezproblémové parkovanie

Chceš sa stať súčasťou rozvoja recyklačného priemyslu na Slovensku ? Chceš pracovať na najmodernejšej recyklačnej linke na PET fľaše v širokom okolí? V Tvojom slovníku sa nenachádzajú slová nedá sa, neviem, nechcem ? Máš chuť napredovať ?
Ak je väčšina Tvojich odpovedí kladných, radi Ťa privítame v našom tíme.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. V prípade záujmu, prosím posielajte svoje životopisy na e-mail [email protected]. Budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Greentech Slovakia, s.r.o . Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. "

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme skúseného, organizovaného človeka, ktorý je technicky zdatný a je prirodzeným lídrom. Svojich ľudí si vypočuje, bude ich usmerňovať a ak je to potrebné, vie ich aj učiť a pomáhať im. Nebojí sa vyhrnúť si rukávy ak je to nevyhnutné a svojím príkladom ukáže ako sa pristupuje ku riešeniu neočakávaných situácií. Človeka, ktorý má rád poriadok a čistotu a dokáže si to ustrážiť na prevádzke. Tímového hráča, ktorý rozumie dôležitosti prepojenia medzi výrobou, údržbou a ďalšími súčasťami firmy.

Spoločnosť Greentech Slovakia s.r.o. je jedným z najväčším recyklátorov PET fliaš v regióne a je súčasťou nadnárodnej skupiny Green Group s recyklačnými fabrikami v Rumunsku, Litve a na Slovensku. Viac info na: www.green-group-europe.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4472657  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 310 EUR/mesiac