Údržbár

Greentech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta 4634, Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
1 123 EUR/mesiac1123 brutto/mesiac: 803 brutto základná mzda +320 brutto variabilná zložka mzdy + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a manuálne zručného údržbára s praxou, ktorého pracovnou náplňou bude hlavne:

- starostlivosť o novovybudovanú plne automatizovanú linku na spracovanie PET fliaš
- oprava a výmena ložísk, dopĺňanie prevádzkových kvapalín, mazanie...

Medzi ďalšie povinnosti patrí:
- vykonáva pravidelnú ako aj operatívnu údržbu a opravu technologických zariadení a náradia
- zabezpečuje požiadavky na náradie, špeciálne náradie, mechanické technologické prípravky pre potreby výrobného úseku a zodpovedá za ich údržbu a opravy (v prípade potreby využíva služby externých firiem)
- navrhuje a konštrukčne realizuje mechanické a elektrické prípravky a vedie evidenciu týchto prípravkov
- zodpovedá za presnú evidenciu a pravidelnú inventarizáciu technologických zariadení, náhradných dielov, prístrojov a náradia používaného vo výrobe
- zodpovedá za presnú evidenciu a pravidelnú inventarizáciu skladu náhradných dielov a mazív
- spolupracuje pri vypracovávaní metodických postupov používania a údržby technologických zariadení vo výrobe
- dohliada na stav evidencie prevádzkových denníkov technologických zariadení vo výrobe
- spolupracuje s majstrami, operátormi a s ďalšími zainteresovanými pracovníkmi pri riešení problémov z hľadiska používaných technológií

Pracovná doba:
- jednozmenná prevádzka (prac. čas od 7:00 do 15:30 alebo od 6:00 do 14:30 )
- nepretržitá prevádzka (12 hod. zmeny)

- mesačné odmeny,
- koncoročné odmeny,
- odmeny za zlepšovacie návrhy,
- vianočné balíčky,
- bezproblémové parkovanie

Zároveň uchádzačom o zamestnanie oznamujeme, že z dôvodu veľkého počtu doručených žiadostí,
budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, a to telefonicky alebo mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojná údržba, mechanik,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

2

Hľadáme skúseného a manuálne zručného údržbára s praxou
- prax na podobne pozície min 2 roky
- znalosti technologických procesov a metód používaných vo výrobe
- zváračský preukaz výhodou
- manuálna zručnosť
- technická gramotnosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- organizovanie a plánovanie práce

Spoločnosť Greentech Slovakia s.r.o. je jedným z najväčším recyklátorov PET fliaš v regióne a je súčasťou nadnárodnej skupiny Green Group s recyklačnými fabrikami v Rumunsku, Litve a na Slovensku. Viac info na: www.green-group-europe.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4059716  Dátum zverejnenia: 22.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 123 EUR/mesiac