Zvárač

GREENPON s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 381, 97633 Poniky, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zváranie podľa výkresovej dokumentácie, zváranie výrobkov z hutného materiálu, práca s technickou dokumentáciou

pracovný pomer na plný úväzok, jednozmenný pracovný čas, výhodné platobné podmienky, prijatému uchádzačovi obnovu zváračského preukazu, stravovanie formou stravných lístkov a mnoho iného...

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

2

Firma Greenpon s.r.o. vznikla v roku 1998. Špecializujeme sa na výrobu profesionálnej postrekovacej techniky a drenážnych čističov. Venujeme sa aj: servisu, predaju náhradných dielov, testovaniu, pieskovaniu a lakovaniu a tiež aj rekonštrukcii strojov. Viac informácií sa dozviete na našej stránke: www.greenpon.sk.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3198103  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou