GREENHILL CONSULTING pre svojho klienta hľadá Samostatný Senior Účtovník

Greenhill consulting, s. r. o.

Miesto práce
Trnavské mýto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
2 200 EUR/mesiacod 2 200 EUR/mesiac na živnosť končená výška odmeny bude dojednaná na osobnom pohovore s prihliadnutím na schopnosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexné vedenie účtovnej agendy viacerých firiem klienta vrátane mzdovej
a bežnej daňovej agendy na dennej báze
• Príprava daňových priznaní pre daň z príjmov, DPH a ostatných daní (DzMV, DzN);
komunikácia s daňovým úradom
• Priebežné mesačné účtovanie pre účely manažérskeho reportingu
• Príprava účtovných závierok, inventarizácia, výročných správ
• Sledovanie inkasa pohľadávok a splatností záväzkov
• Príprava podkladov pre audit a komunikácia s audítorom
• Vypracovanie štatistických výkazov a komunikácia so Štatistickým úradom
• Zadávanie platieb na úhradu

• ročné odmeny podľa výkonu
• dlhodobá a stabilná práca vo výbornom kolektíve
• firemné akcie, oslavy a teambuildingové podujatia
• moderné kancelárske priestory v novej budove (výborná dostupnosť MHD ak na
bicykli)

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/-á do výberového konania,
zašlite prosím Váš profesijný životopis spolu s aktuálnou fotografiou a súhlas so
spracovaním osobných údajov elektronicky na adresu [email protected] alebo
prostredníctvom portálu www.profesia.sk.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Životopisy starostlivo
posúdime a v prípade, že budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s
informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Stabilná a renomovaná spoločnosť zaoberajúca sa developmentom a investíciami, ktorá dlhodobo pôsobí na našom trhu a zameriava sa na investovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

10

Počet rokov praxe

10

• prax min. 10 rokov na podobnej pozícii podmienkou;
• dlhoročné skúsenosti s účtovným SW Pohoda s podmienkou na úrovni aspoň
pokročilý
• dôkladná znalosť slovenských účtovných štandardov, zákona o dani z príjmov a
zákona o dani z pridanej hodnoty a ostatných súvisiacich právnych predpisov
• veľmi dobré znalosti práce s PC, najmä s balíkom MS Office
• samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť
• proaktívny a pozitívny prístup k práci a ku kolegom
• odolnosť voči stresu, flexibilita, logické myslenie
• schopnosť rýchlo sa učiť
• lojalita k zamestnávateľovi a diskrétnosť
• aktívna znalosť anglického jazyka

Personálna agentúra ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a rešpekte.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4810862  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac