Hľadáme mladých Technológov/Chemikov pre oblasť drevospracujúceho priemyslu!

Greenhill consulting, s. r. o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiacod 1200€ v závislosti od seniority + zaujímavé bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do výrobného tímu na oddelenie impregnácie dekoračného papiera, mladého, šikovného chemika, ktorý bude ako pravá ruka zodpovedať za:

- spolu riadenie a dodržiavanie technologických postupov,
- dodržiavanie potrebnej kvality impregnovaných fólií,
- optimalizáciu strát pri výrobnom procese,
- spracovávanie reklamácií,
- mesačné inventúry,
- sledovanie skladových zásob a objednávanie chémie pre potreby výroby,
- budete súčasťou investičného teamu v rozvojovej a realizačnej fáze rozširovania oddelenia impregnácie dekoračného papiera,
-budete súčasťou projektov zameraných na vedu a výskum v oblasti impregnácie dekoračného papiera

- Stabilita úspešného medzinárodného koncernu
- Perspektívne zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu
- Dôkladné zaškolenie a vedenie v úspešnom tíme
- Motivujúce ohodnotenie, odmeňovanie v závislosti od výsledkov
- Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Príspevok pri životnom jubileu
- A množstvo skvelých príležitostí a kolegov

Ponúkame zaujímavú prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. Pokiaľ máte záujem o oblasť výroby, chémie, technologických postupov a analýz kontaktujte nás na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a jednotkou na trhu vo svojej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, drevárska chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta očakávame:
- vzdelanie v oblasti chémie a chemických technológií,
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- analyzovanie a riešenie problémov,
- dôslednosť a precíznosť
- komunikácia (jednanie s ľuďmi),
- organizovanie a plánovanie práce

Personálna agentúra ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a rešpekte.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4063994  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac