Vedúci predajne/ Obchodný zástupca pre spojovaciu techniku

Greenhill consulting, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za obchodné výsledky
• Aktívne oslovovanie a starostlivosť o zákazníkov v regióne
• Zabezpečovanie plynulého chodu obchodnej prevádzky
• Rozdeľovanie práce na pobočke
• Marketingové aktivity v rámci regiónu
• Komunikácia s centrálnym skladom a objednávanie tovaru

• Príjemné pracovné prostredie a profesionálny kolektív
• Stabilné zázemie spoločnosti
• 13. plat a možnosť odmien a bonusov podľa dosiahnutých výsledkov
• Firemný telefón
• Služobný automobil
• Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
• Vzdelávanie a školenia

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti predaja spojovacieho materiálu, kotviacej, nitovacej techniky a stavebnej chémie hľadáme zodpovedného, seriózneho, komunikatívneho človeka s príjemným vystupovaním a organizačným talentom.
V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je spoločnosť ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2002 a ponúka široký sortiment spojovacieho materiálu, kotviacej a nitovacej techniky, stavebnej chémie. Medzi jej prvoradé ciele patrí uspokojovanie potrieb zákazníkov dodávaním kvalitného materiálu od renomovaných európskych firiem, pravidelné dopĺňanie skladových zásob, rýchle dodávanie objednaného tovaru, zákaznícky servis a technické poradenstvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, technické, dopravné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Medzi ďalšie osobnostné predpoklady a zručnosti patrí:
• Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, vysokoškolské vzdelanie výhodou
• Vzdelanie v stavebnom, technickom alebo ekonomickom odbore
• Skúsenosť v pozíciách: Vedúci predajne, Vedúci prevádzky, Obchodný zástupca
• Prax: minimálne 2 roky
• Skúsenosť s vedením tímu, organizačné schopnosti, obchodnícky duch
• Znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni B1 výhodou, nie však podmienkou
• Znalosť Microsoft Office
• VP sk. B, aktívny vodič
• Bydlisko v Nitrianskom kraji

Personálna agentúra ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a rešpekte.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3827052  Dátum zverejnenia: 8.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac